• pdf kitap okumak

  58.
  Pdf değil de e pub formatında olursa çok da güzel okunur. Pdf göz yorar. yea elektronik kitap mı olur kitaba dokunacaksın diyenlerin dedelerinin de matbaaya karşı çıkanlar olduğuna kalıbımı basarım.
  ... cibili cibili
 • stuka

  21.
  ikinci Dünya Savaşı efsanelerinden biridir. içeri çekilmeyen iniş takımları ile yavaş ve it dalaşlarında çok hantal olsa da taşıdığı bombalarla müttefiklere kan kusturmuştur. inerken kanatların altındaki düdükler çok ürkütücü bir ses çıkarır ve daha bombalama başlamadan düşmanın moralini çökertir. Sınıf olarak pike bombardıman uçağı sınıfındadır.
  ... cibili cibili
 • lisedeki kaşarın bugünkü durumu

  2.
  Kapandı, evlenmiş, instada evimin direği temalı paylaşımlar yapıyor.
  ... cibili cibili
 • fifa 2003

  23.
  Az önce komidinde cdsini bulunca dayanamayıp yükledim. Daha önce hiç 2003 oynamamıştım. 98,, 2000, 2005, 2008 serilerini oynamıştım fifada. En başarılı yönü net bir şekilde sergenin yüzü. Ayrıca o kadar az stadın arasında ali sami yen i görmek sebepsiz bir mutluluk yaratıyor lan içinizde. Her şeyi geçtim 2005 ile bunun arasında da uçurum var iki yılda neler değişmiş öyle. Tek Türk takımı Galatasaray ve gayet de güçlü yapmışlar. Sergenle arif uçuyor mübarek.
  ... cibili cibili
 • osmanlıyı 300 yıl boyunca kimsenin takmaması

  4.
  Koskoca batı romayı da kafası esen bir cermen kabilesi lideri yakıp, yıkıp, talan etmiş. Bu romanın onurunu ayaklar altına almaz. Tüm devletler insan gibi doğar büyür ve ölür. Ölümüne yakın bir insanın hastalanması güç kaybetmesi onursuzluk olarak sayılamaz.
  ... cibili cibili
 • efsane bilgisayar oyunları

  303.
  Need for speed 2 se.
  ... cibili cibili
 • das boot

  59.
  Bugün izlediğim mükemmel film. Üç buçuk saat sürdü ama bir üç buçuk saat daha izlerdim. ara ara kapalı mekandan dolayı daralsam da harcadığım zamana değdi. Savaşın acımasız yüzünü iki taraf için de göstermiş. Amerikan filmleri gibi biz kahramanız onlar orospu çocuğu anlayışı filmlerden sıkıldıysanız ve boş vaktiniz varsa oturun izleyin.
  Johann karakterine bir parantez açayım adam gözleriyle oynamış lan sadece. Çok beğendim herifin oyunculuğunu.

  Hee bu filmi izledikten sonra bırak denizaltını kayığa binmem daha da.
  2 ... cibili cibili
 • huawei

  146.
  Mobilde kendi işlemcisini üreten üç firmadan biri. diğerleri Apple ve Samsung.
  ... cibili cibili
 • ac milan

  551.
  Juventusu bırak geçmesini, bir tık altına gelmesi bile imkansız hale gelmiş kulüp. Her yıl başarısızlık söz konusu. Ligde Aynı sıraları paylaştığı takımların 10 katı para harcadığından bahsetmeye gerek yok sanıyorum. Bu gidişle italyanın trabzonsporu olacaklar.

  Bir takım real Madrid ten sonra en fazla cl kupasına sahip bir takım.
  -1 ... cibili cibili
 • euro 2024 almanyaya verilmesi

  21.
  o vizyonsuz tanıtım filminden sonra suratımıza tükürmediklerine şükretmeliyiz. tek tek stadyum kapasitelerini videoya alacak kadar boş muyuz yani? olay sadece stad, bina mı? hele hele üç büyüklerin görüntülerinden sonra süper lig bein sports ta diye bir ses beklemedim değil. yahu tanıt ülkeni tanıt şehirlerini tanıt farklı bir kültür olduğundan dem vur çeşitlilik vurgusu yap. Bu kadar vizyonsuz olunamaz.
  ... cibili cibili
 • ankara

  9547.
  12 derece diyor bu ney lan.
  3 ... cibili cibili
 • soğuk algınlığı

  63.
  Daha iki hafta önce tatildeyken klima sebebiyle bu meret hayatıma girdi üç beş gün önceye kadar tam anlamıyla iyileştim derken dün birdenbire yine geldi beni buldu amk hastalığı. Ulan daha yeni atlattım soğukta vs de kalmadım nasıl tekrar olur ya? Hayır tüm bunlar olurken bağışıklık sistemimdeki orospu çocukları da kapının önünde sigara içiyorlar herhalde başka açıklaması olamaz.
  1 ... cibili cibili
 • naziler türkiye ye neden saldırmadı

  44.
  Pırıl pırıl kullanılmamış beyinler görüyorum. Neymiş Hitler batı bloğunun piyonuymuş efendime söyleyeyim türkiyeye gerek yokmuş zaten emperyalizmin kucağındaymış falan filan. Allah için torbacınızın numarasını özelden atın da biz de faydalanalım.

  Olay çok net. Türkiye doğrudan doğal kaynaklara sahip bir devlet değil. Yunanistan zaten güç bela işgal edildi ondan daha büyük nüfusa sahip kaynaksız bir ülkeyi işgale kalkışmak mallıktan başka bir şey değildir. Zaten sovyetler planın başından beri var ve çok zor bir düşman. Naziler Tam tersi türklerin asker nüfusunu kullanmayı amaçlamıştır. Kursk öncesi türkiyeden heyet gitmiştir savaş meydanına yeni canavarları Tiger ı gösterip gövde gösterisi yapmışlardır. (bkz: türkenübung) (bkz: erich von manstein) hadi bizimle savaşa girin diye. Lakin aynı hata ikinci defa yapılmaz bunun adı hata olmaz.
  2 ... cibili cibili
 • league of legends

  2620.
  Bu oyunda ya pre girip derecelide trolleyeceksin ya da aram atıp keyfine bakacaksın başka yolu yok. Gerisi boşa sinir stres. Öyle mallar var ki insanın oturup şükür namazı kılası geliyor. Bir de trollemekle feedlemek arasındaki farkı bilemeyen aveller var onlar daha da kanser.
  ... cibili cibili
 • jaguarın timsahı avlamaya çalışması

  3.
  işin garibi hadi avladın hemen suya niye giriyorsun bu ne cesaret be kardeşim.
  2 ... cibili cibili
 • üniversite için evden ayrılmak

  64.
  Hep ana baba bakışlarında oluyor bu. Memlekete döndüğünde yüzlerindeki o sevinç seni farklı duygulara itiyor. Onun dışında aileden ayrı yaşamak gibisi yok. Büyük rahatlık.
  ... cibili cibili
 • digiturk

  804.
  Bunun dilencisi de çekilmiyor amk. Hacı sende digiturk var ya eee pazartesi Trabzon maçını mı izlesek sizde eheheh. izleme amk izleme. Git kardeşim kaçak yayın izle kafede izle ama bende izleme amk. Ben evimde ayaklarımı uzatarak izleyemeyeceksem ne sikime aldım bu aleti.
  1 ... cibili cibili
 • öğrenci evine giren hırsız

  34.
  Cep telefonu ve bilgisayarları alır çıkar hiç boşuna edebiyat yapmayalım. Hırsız koltuk takımını çalıyor sanki aile evinde.
  2 ... cibili cibili
 • tatyos efendi

  34.
  Garibim bir yuvaaaaa kurmam.
  1 ... cibili cibili
 • ikinci mahmud

  144.
  Büyük adamdı ama çok kötü döneme denk geldi. Kavalalıyı iyi kullanmış ama az kalsın sonu da onun elinden gelecekti.
  ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum