• hoşlanılan kızın numarasını kurnazca alma yolu

  8.
  Direk numara alınmaz bi kere önce bir sohbetin olmalı kendin ol ama biraz esprili ol daha sonra mesela benim tavsiyem ya ayşe, fatma... 2 soruluk bir anket var yardımcı olabilir misin diye sor o da nedir diyince hemen telefonun yeni kayıt kısmına adı numarası bölümünü göster kız burada vermezse numarasını unut gitsin.
  1 -1 ... cibili cibili
 • waffle vs künefe

  70.
  Waffle king menü ise künefe iskenderdir king menü sabittir ama iskenderi iyi yerde yersen hayatında yediğin en iyi yemek olur ama dandik bir köşede yersen bişey anlamazsın hamburger daha lezzetli gelir bu da o hesap.
  3 ... cibili cibili
 • yerli diziler neden kalitesiz

  13.
  Şimdii bir kere adamlar daha çok izlenelim daha çok para kazanalım fikrinde her hafta yayında ve öyle yabancı dizi gibi 45 dk da değil 1 buçuk saat reklamsız haliyle oynuyolar buna senaryo bulmak gerçekten zor. Ama bulmaya çalışan da yok yani artık höğ getirecek derecede klişeleşmiş aşk hikayeleri sıktı baya baya sıktı. Bu arada Ne mi oluyor kaliteli dizi izleyicisi yukarıda da bahsedilen yüzde birlik dilim sikerim yapacağınız diziyi deyip hiç türk dizisi izlemiyor ya da benim gibi sadece 2 dizi (kardeş payı ve yedi güzel adam) izleyip kalan o ottan boktan klişe senaryoları izlemiyor evde analarımız teyzelerimiz vay pislik heriiif bu kıza bu yapılır mı diye oturup izliyor sen internette yabancı dizi izlerken ee türk yapımcılar da oyuncular da yolunu buluyor haliyle. Bunu değiştirecek yapım yok biraz kardeş payı başarılı ama absürt komedi dışında da o kaliteye erişmemiz çoook zor.
  1 ... cibili cibili
 • kız kardeşine pandik atan abi

  4.
  Bastım eksiyi.
  3 -1 ... cibili cibili
 • 18 inc penise sahip olmak

  1.
  Yıllık 1 milyon lira ciron olması lazımmış taşımak için ama bulundurmayı bilmiyorum.
  1 ... cibili cibili
 • 1 80 boyundaki kızın kendisine uzun boylu demesi

  5.
  Lan tatilde denk gelmiştim 1.80lik kıza güzeldi de allah var tam dedim şunu ayarlayım babasının 2 metre olduğunu görünce deparı vurdum.
  ... cibili cibili
 • okuyarak dünyayı kurtaracağını sanan dingil

  17.
  Mal mal şeyler okumuyorsa kendini pek ala geliştirir en azından çok okuyan bir insanla muhabbet daha keyifli emin olun.
  ... cibili cibili
 • omegle da ülkesine ottoman diyen adam

  2.
  (bkz: viyanaya dayandık viyanaya)
  Evet bu entry sadece bakınızdan oluşuyor.
  1 ... cibili cibili
 • melis alphan ın hz muhammedle ilgili attığı tweet

  41.
  Saygısızı saygısıza bırakalım efenim ben inanırım ama umrumda olmaz bu açıklama çok yakın ateist arkadaşlarım var ara ara takılırlar bana güler geçerim ha bu kadının yaptığı yanlış ya insanın inancını küçük düşürmek hoş olmasa gerek ha bu o tehdit eden malları da 2 kat terbiyesiz yapar o ayrı.
  1 ... cibili cibili
 • kate upton la yatmayı zor bir şey sanan ergen

  6.
  Heç amk biz bi gün kate bi gün beyonce obaaa.
  ... cibili cibili
 • telefona karşı cinden gelen son mesaj

  9.
  Demek o Küçükken gece ıslık çalıp beni çağıran sonra bismillah çekip kovan küçük piç sendin ha? Şimdi siktim belanı.
  ... cibili cibili
 • lisede ilk gün

  190.
  3 sene önce yaşadığımdır ulan ne ara son sınıf oldum anlamadım ama biliyorum yeni 9. Sınıf olacak yazarlar var aramızda fazla sivrilmeyin hayatınızın dostunu bulursunuz .
  -1 ... cibili cibili
 • kate upton ın memelerinden tahrik olan mal

  2.
  3. Şahıslara duyurulur yazaydın sonuna be mümün.
  ... cibili cibili
 • poroşenko dan tam ölçekli savaş uyarısı

  3.
  Evet rusya çok güçlüdür en iyisi rusyadır en gelişmiş ülke rusyadır bu yüzden para abd de dönüyor götü boklu abd de. Gürcistana girip ekonomisi mahvolan rusya natoyu siker atar heç amına goyum.
  1 ... cibili cibili
 • zeus a inanan yazarlar derneği

  13.
  Yanacaksınız mına koyım diye üyelerini uyardığım sapkın dernek.
  1 ... cibili cibili
 • düğünde oynamayan kız modeli

  29.
  Ulan bu düğünde oynama adeti nerden geldi anlamış değilim islamiyet desen ona tamamen aykırı başı açık kapalı farketmez kadınlar coşuyo pistte erkeklerin gözünün önünde. kınayı anlarım kadınlar kendi arasında erkekler kendi arasında kopsun da düğünde yapmayın bari zaten kadınların alayı normalde güzelken makyajla iğrenç oluyo bi de saçma sapan oynamayın.
  1 ... cibili cibili
 • prandelli nin şikeci melo nun da ırkçı olması

  3.
  Sen ne diyon amuğa goyum şeklinde tepki verilen bir önermoş olması. Evet.
  ... cibili cibili
 • izmir

  3696.
  izmirde yaşayan bir arkadaşım dışarıdan sadece yazın deniz kum güneş ohh ne ala memleket olarak gördüğü ama yaşandığı zaman o kadar da güzel olmadığını söylemişti. Belediyeden çok şikayetçilermiş ama akpye de oy vermek istemiyorlarmış böyle kısır bir döngü işte.
  ... cibili cibili
 • hayatta en çok güvenilecek insan

  7.
  Kendimden başka kimseye güvenmem; kendime hiç güvenmem.
  1 ... cibili cibili
 • ateistlerin ahlak anlayışı

  7.
  Valla ateistlerin yarısı ulan din ile ilgili kanıt yok o zaman din de yoktur yeaa oo bol bol içerim sıçarım zina aboovv zihniyeti ilr ateist olduğu için bu yarısı iyi bir ahlaka sahip değildir. Ha bu demek değil ki inanan hıristiyan müslüman veya yahudi ya da her neyse sırf din için kötülük yapmıyorsa yanarım diye yapmıyor ama içinde besliyorsa kötü duyguları o da ahlaksızdır. Bunun inancı yoktur iyi insan kötü insan vardır her şey kalpte.
  ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum