• kürtçe bilmiyor diye araç yakan piçler

  7.
  Oradan ekmek yiyormuş he amk ekmeğini kürtler veriyor. Sanki bana kürdistan memuru mu lan adam türkiye cumhuriyeti memuru o adam. Benim mahallemde bi dünya kürt var adamlar iki kişi bir araya geldi mi tövbe türkçe konuşmaz direk kürtçe konuşur. Karışmak haddime mi? Asla. Ben de kürt olsam ben de konuşurum ama araç yakmak ne lan. adamlar yanında sakız gibi bozuk para gibi molotof bulunduruyolar amk az biraz insanlık az biraz...
  5 -1 ... cibili cibili
 • motherboard

  10.
  Kafa dinlemek için inanılmaz iyi bir daft punk eseri.
  1 ... cibili cibili
 • insanların kendi kendine evlendik diyememesi

  2.
  Ayrılıp nafaka ödeyen yazar beyanı. Kendi aranda da istersen sevgililiği ileri götürüp karı koca gibi yaşayabilirsin sana karışan eden yok amma ileride olabilecek sorunlarda iki tarafın hakları da yasal olarak koruma altında olsun değil mi? Hani burası hukuk devleti ya ondan.
  1 ... cibili cibili
 • nutuk

  154.
  Gazi paşanın eseridir fakat objektif tarihi bir kaynak kabul edilmesi saçmalıktır. O dönem ciddi siyasi entrikalar dönmüş kazanan gazi olunca göğsünü gere gere nutuk'u okumuştur mecliste dikkat ederseniz çok ağır eleştiriler içerir bu da zaten objektif olmadığını doğrular cinstendir.

  Not:atatürk düşmanı falan değilim hemen eksilemeyin..
  2 -2 ... cibili cibili
 • 35 000 tl ye alınabilecek araçlar

  4.
  Eğer 2 sene sonra sıkılırsam değiştiririm deniyorsa piyasada tutulan passat, focus, corolla gibi araçlar alınmalıdır yoksa iki senelik kazancınızın o biriktirdiğiniz kısmı bu araç değişikliğinde havaya uçar.
  1 ... cibili cibili
 • yazarların ilk oynadığı bilgisayar oyunu

  202.
  need for speed 2 se
  aynı bilgisayarda multiplayer oynanabildiği için abimle sabahlara kadar oynardık.
  1 ... cibili cibili
 • shen

  14.
  Ultiyle ışınlanıp taunt atarak ölmek üzere olan adcnize triple attıran yegane karakter. hiç kasamasanız bile o ulti oyun döndürebilecek ender skillerden.
  1 ... cibili cibili
 • seni öptüğümde kusmamak için kendimi zor tutuyorum

  8.
  Az önce trt de kovboy filmindeki kadının söylediği sözlerdir.
  1 ... cibili cibili
 • dünyada en çok çayı türklerin tüketmesi

  7.
  ikinciyi neredeyse ikiye katlayarak birinciyiz.
  Ama ne yapayım başka bir içecek tatmin etmiyo insanı kahve vs o aradığın tadı vermiyor. Hele ki muhabbeti bir başka olur zaten kış zamanı toplanacaksın üç beş arkadaş çayla beraber o soğuk havada inecek boğazdan aşağı sıcak sıcak...
  ... cibili cibili
 • üniversite birinci sınıfta yapılan mallıklar

  24.
  Valla ayağa kalkan artık yoktur sanmam. Lise sondayım biz de kalkmıyoruz.

  (bkz: çok kuul)

  (bkz: sözlüğün yarısını liselilerin oluşturması)
  3 ... cibili cibili
 • kürt katliamına sessiz kalan devlet

  10.
  Telaferde türkmen katliamına da sessiz kalan devlettir. Müdahale etse kendi ülkesi de karışacak çünkü.
  1 ... cibili cibili
 • şişman olduğu için intihar eden kız

  5.
  (bkz: başlık nick uyumu)
  Yazık olmuş.
  1 -1 ... cibili cibili
 • dracula untold

  17.
  Bugün gittiğim ve harcadığım zamana acıdığım film. Sorun vay türkleri karalıyolar şu bu değil. Ulan fantastik film biliyoruz da azıcık içine bir gerçeklik kat da tad alalım değil mi? Ne bilim vladın da bir ordusu olsun az olsun ama olsun o ne amk adam tek başına osmanlı ordusuna dalıp hepsini öldürüyor. Hele ki bir sahne var vlad kalesini kuşatan osmanlı ordusuna tek başına dalıyor işte türkleri sağa sola savurup atıyor ve yeniyor. Sonra kaleye dönerken vladın 15 20 adamı ellerinde kılıçlarla geliyor. Lisede mevzuya sonradan gelen 'ya hoca çağırdı beni kanka yoksa biliyon gaçmayız biz' arkadaş tiplemesini burada yapmışlar.

  Hem gururumuz mehmed vladı son sahnede yendi ama vlad gene yarasa oldu bişey oldu kaçtı ısırdı köpek pardon fampir.
  -2 ... cibili cibili
 • kobane düştüğünde pkk bitti diyen güruh

  4.
  Tskya karşı sadece pusu kurarak savaşan 2 sivil ölünce dünyaya türkler vahşi türkler gaddar diye bağıran ama kendisi türkleri kurşuna dizen sözüm ona örgütün gerçekte fos olduğu meydana çıkmıştır. Ulan götünüzü türkiyeye dayadınız pkk ypg birleşti ama terör örgütüne karşı bir şehri savunamadınız. Bu kürt halkına bariz mesaj devlet kurma hayallerini rafa kaldırmalı kürtler. Dua edin dedik ya götünüzü türkiyeye dayadınız bu yüzden sadece milisleriniz öldü halkınızı çoluk çocuk masumları yine 'foşik tece' kurtardı.
  2 -2 ... cibili cibili
 • ayn el arab diyene madalya verilsin

  2.
  Ulan şehrin resmi adını söylüyoruz kobane, amed, rojova, roboski... Sanki bu yerlerin resmi kaynaklarda adı böyle geçiyor da biz bölücülük(!) yapıyoruz anasını satim.
  -1 ... cibili cibili
 • hayat bana vay ki ki vay vay

  8.
  Voay voay voay voay voay ki ki voy voy diye devam edesicedir.
  ... cibili cibili
 • seafight

  19.
  Zamanında tr2 serverinde oynadığım oyun saatlerce oynardık da o filo savaşları neydi be. Filolar bildiğimiz oyunlardaki klandı. Ama burada filolar alyanslara bağlanıyodu bu oyunun değil oyuncuların geliştirdiği bir sistemdi bir alyans filosu var ve birçok filo bu alyansın dostu oluyordu oyunda ya 2 ya da 3 tane büyük alyans olurdu gece tsde(teamspeak) toplanırdık bir alyanstan 200 kişi falan oyuna girerdik bir komandor olurdu 40lı yaşlarda bir adam olurdu genelde savaşı o yönlendirrdi. Tsde sadece o konuşur komut verir ve tüm gemiler onun dediğin yapardık bir kere komandor gemisi benim yakınımdaydı benim nikimi söyledi(ay çok heycanlı) sen benimle gel dedi hop dedik dayı ne iş. Savaş boyu adamın yaveri olmuştum daha sonra konuşup sohbet falan da etmiştik.

  Velhasıl grafikleri pert, geminin gidişinde meymenet olmayan bir oyun. Ama o dediğim savaşlar oyun için müthiş bir artıydı baya 250 insan konuşuyoruz beraber taktik yapıyoruz falan süperdi taa ki oyun artık para oyunu olana kadar sen o kadar oyna emek ver hanzonun teki gelsin pro değil oyunun mantığını az buçuk anlasın yeter dayıyodu parayı kazık kadar adam para bok bizim de üç kuruşumuz yetmedi sarmadı bıraktık iyi mi ettik kesinlikle.
  ... cibili cibili
 • tsk nın bitiremediği pkk yı ışid in bitirmesi

  13.
  Mantığınıza ... Dedirten tespit. Yahu sen devletsin gündüz köylü akşam terörist olan adamı akşam dağda nasıl arayacan? Arasan da o akşam yine evinde köylü olarak kalır ertesi gün çıkar dağa. Halk desteğini alman şart Ama ışid için durum farklı adam katliam yapıyor. Çoluk çocuk kadın dinlemeden geleni gideni kesiyor.
  1 ... cibili cibili
 • time dergisi tarihin 100 önemli adamı listesi

  25.
  Liste daha çok amerikada ünlü olan kimselerin listesi olmuş dünyanın en önemli adamı demek siyasi bir insan demektir çünkü tüm insanlığı etkileyebilmesi siyasi hamle ve kararlarla olur. Rusyayı rusya yapan çar petro nerede? Romayı yıkan macarların atası attila nerede? istanbulu ele geçirerek rönesans ve reformun başlamasına sebep olan 2. Mehmed nerede? Tesla bile sonlardan girmiş listeye .
  ... cibili cibili
 • kobane

  142.
  Pkknın desteği ile düşmesi uzayan şehir. Pkk/pyd götü tam arkada türkiye olacak şekilde savaşıyor. Tahminimce ışid burayı alamaz alsa da uzun süre elinde tutamaz.
  -1 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum