• ışid in 4 çekerleri

  0.
  Filo halinde kiralandıklarını düşündüğümdür.

  Radikal bir terör örgütünüz mü var? Pick up sıkıntısı mı çekiyorsunuz? Hemen bizi arayın ve uçaksavarlı pick up lara %0.17den başlayan faiz fırsatlarıyla sahip olun.kanlı günler.
  3 ... cibili cibili
 • pkklıların ışide terörist demesi

  8.
  Işidin 'çelik ayna' demesiyle sonuçlanacaktır.
  1 ... cibili cibili
 • çanakkalede aynı safta savaştığımız için pişmanız

  14.
  Sen sana senin halkını eğitmek için gelen öğretmenleri otobüsten indirip kurşuna diz. Sonra belediyenin sana al da bin yürüme diye tahsis ettiği otobüsü içinde insanlar varken yak ve diri diri yanmalarını izle. sen bu ülkenin seni dış tehditlerden koruyacak olan askerlere pusu kur öldür. Tüm bunları ben hümanistim ben özgürlük istiyorum diye yap.sonra başka bir ülkedeki terör sorununa karşı ihanetin kralını yaptığın ülken yardım iste?

  Ben hayatımda böyle yüzsüzlük görmedim.ulan devrimcisin devrimci geçiniyosun az gururun onurun olsun aç bi deniz gezmişi oku.

  Not:Ulucanların bir duvarından:'özgürlüğünü kaybettin onurunu kaybetme.'

  Not2:devrimci falan değilim.
  3 ... cibili cibili
 • genç akademisyenlerin yüzde 35 zam alması

  3.
  Saçmalamayın kazandıkları zaten çok azdı. Bir prof olsan 4 bin liraya devlete talim olmak var 20 bine özele gitmek var. Değerli profları kaybetmemek gerek di mi ama.
  1 ... cibili cibili
 • türkü sevmeyen insan

  5.
  Elektronik de dinlerim rock da metal de ara sıra pop da ama şöyle içten okunan bir türkü insanı alır başka diyarlara götürür. Muhtemelen ağır ruhsuz bir insandır.
  1 ... cibili cibili
 • kurban bayramı

  418.
  Öncelikle o etlerin bir kısmı fakirlere gidiyor hiç et yiyemeyen insanlara. Bak yemek yiyemeyen değil et yiyemeyen insanlar. Diyeceksin şimdi düşünür yarın fakir aklının ucuna gelmez hebele hübele.. O tamamen başka konu iki çeşit insan vardır biri yardımsever diğeri gaddar olan bu iki çeşit insan her yerde vardır müslümanı da ateisti de hıristiyanı da... Ama şöyle düşün ki bu gaddar yardım nedir bilmez müslüman bile yılda bir kez olsun yardım yapıp bir garibi sevindiriyor. Ayrıca kurban bayramı sadece et hobaaa yiyelim olayı değil akrabalık komşuluk gibi değerler ön plana alınır. Gelgelelim bazı sakat kasaplar var ki işin ustasına 3 kuruş vermeyip kendi hayvana can çekiştirenler işte o insanların ibadetleri ne derece makbul bilemem. Ha biri de demiş ki bunu zevkle canice yapıyorlar. Yok arkadaşım böyle bir şey bizim sülalede kesmekten zevk alan bir tek babam var onun dışında hepsi bu işten çok da memnun değil kesimhaneye verme taraftarıdır çoğunluk. Babamınki canice mi? Hayır. ulan avcılık diye bir spor var zevk için hayvanı vurup öldürüp yemek için bu tamamen kişisel. Herkesin inancına saygı inanmayanlar.
  Kimseye sataşmayan bulaşmayan ateistleri tenzih ederim.
  ... cibili cibili
 • ateistlerin allah a inanmadığı gerçeği

  8.
  (bkz: vay amına goyım tespite geel).
  Bir tespit.
  2 -1 ... cibili cibili
 • herkesin sahip olduğu şey

  7.
  Göt. Her insanda var.
  4 ... cibili cibili
 • rusya nın istese 1 haftada avrupayı fethetmesi

  3.
  Gürcistana girince ekonomisi pert olan rusyanın yapabileceği eylemimsi.
  1 ... cibili cibili
 • sovyetler türkiye yi işgal etse ne olurdu

  13.
  işgalden medet uman mal beyanatı.
  -1 ... cibili cibili
 • milli olmamis insan

  1.
  Ergenliği geçmiş ama kafa hala ergen kafası olan yazar beyanatı. Sözlükte çokça vardır bunlardan.hayatları 250 gr peşinde harcarlar. Dünyanın sikişten ibaret olduğunu sanarlar.idolü de johnny sins'tir %90.
  1 ... cibili cibili
 • kate upton

  1393.
  Etmeyin eylemeyin bayramın birinc günü.
  -1 ... cibili cibili
 • 2014 te hala hayvan boğazlayıp bayram kutlamak

  7.
  O kesilen hayvanlarla normal zamanda et yemesi, et alması mümkün olmayan yüzbinlerce fakir, garip gurebanın et yiyebildiğini göremeyen kör yazar beyanatı.
  1 ... cibili cibili
 • ankara nın en güzel semti

  171.
  Onu bunu bilmem de keçiören değildir. Türkiyenin en kalabalık ilçesi oldu 1 milyonu aşan nüfusu var ve hala göç alan bir ilçe. Dolaylı yoldan her kesimden insan var apaçisi de bol kültürlüsü de. Yok gerçi pek de kültürlü yok. Sonra bir delikanlıları vardır sormayın gitsin 15 kişi bi adamı dövüp de adam dövüyos bis delikanlıyız keçiören bebesiyiz ayağı yapanı boldur.halkında da yobaz cidden fazla. ablam bana yaşça yakındır o biraz küçük gösterir ben biraz büyük. beraber dolaşırız ederiz mahalle arasında kadın erkek millet bok var gibi süzer sizi. Niye yasak olur mu ya kendi oğulları üç beş kızla sürtünce gençtir yapar.ama böyle bi çift gezince sokak ortasında direk sevgili olmuş oluyolar. Bunlar ateist, bunlar dinsiz, bunlar gominist...
  ... cibili cibili
 • götten bok çıkması

  1.
  Enteresan olay geçen bir arkadaşım anlattı.
  -3 ... cibili cibili
 • daft punk

  155.
  zamanında audi a3 reklamında harder better faster stronger şarkısıyla tanıştığım da funk, digital love, something about us, around the world gibi parçalarla beni benden alan ikilidir. ram ile iyi bir çıkış yakaladılar da iyice ele ayağa düştüler get lucky güzel bir eser ama her yerde son ses çalınınca soğudum parçadan.velhasıl gelmiş geçmiş en iyisi tanıştığım parça olan harder better faster stronger'dır.
  ... cibili cibili
 • iphone 6 ya bükülme testi yapamayan fakir

  2.
  iphone 6nın değil 6 plus ın büküldüğünü bilmeyen parası aklını geçmiş insanlarca denenen test.
  Lg L5imle mutluyum, gururluyum.
  3 ... cibili cibili
 • ırak şam islam devleti

  923.
  Türkiye'nin pek de karşı çıkmadığı örgüt. Gerçi çıkamazsın örgütün türkiyede onca adamı var sen ışide saldırsan ankara/kızılay istanbul/taksim izmir/konak kan gölüne döner canlı bombalarla. Ama eğer ki hükümet bu adamları pkk'yı vuruyor diye destekliyorsa büyük hata yapıyor çünkü terörü terörle bitiremezsin. Hizbullahta düştüğü hataya ışidde düşmemeli türkiye. Velhasıl dünyada fırtınanın dinmeyeceği bir bölgedeyiz ışid gider bir başkası gelir, bu bölgede kan durmaz...
  1 ... cibili cibili
 • arabaşı

  41.
  Br kırıkkaleli olarak kırıkkalenin her yerinde yapılır bundan bu yüzden kırıkkalenin yemeği diyecektim kiiii. Şaka lan yozgatın bu bizim köyde yapılır ama yozgat aşı da denir. Velhasıl yozgatın küfürün doğduğu yer iken böyle bir yemeğe böyle bir kültüre sahip olması şaşırtıcı.
  -1 ... cibili cibili
 • taşaklı üniversite

  2.
  Boğaziçi, odtü, bilkent, hacettepe, itü gibi üniversitelerdir.
  ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum