• izmir

  3651.
  izmirde yaşayan bir arkadaşım dışarıdan sadece yazın deniz kum güneş ohh ne ala memleket olarak gördüğü ama yaşandığı zaman o kadar da güzel olmadığını söylemişti. Belediyeden çok şikayetçilermiş ama akpye de oy vermek istemiyorlarmış böyle kısır bir döngü işte.
  ... cibili cibili
 • hayatta en çok güvenilecek insan

  7.
  Kendimden başka kimseye güvenmem; kendime hiç güvenmem.
  1 ... cibili cibili
 • ateistlerin ahlak anlayışı

  7.
  Valla ateistlerin yarısı ulan din ile ilgili kanıt yok o zaman din de yoktur yeaa oo bol bol içerim sıçarım zina aboovv zihniyeti ilr ateist olduğu için bu yarısı iyi bir ahlaka sahip değildir. Ha bu demek değil ki inanan hıristiyan müslüman veya yahudi ya da her neyse sırf din için kötülük yapmıyorsa yanarım diye yapmıyor ama içinde besliyorsa kötü duyguları o da ahlaksızdır. Bunun inancı yoktur iyi insan kötü insan vardır her şey kalpte.
  ... cibili cibili
 • ankara

  4736.
  Evimiz ankarayı tam karşıdan görüyor. Şu an ki hali korku filmlerine taş çıkartır cinsten lan gök gürlemiyo bomba patlıyo sanki şehirde anasını satayım.
  ... cibili cibili
 • contact

  26.
  Daft punk ın son albümünün müthiş harika şahane über güzel parçasıdır.bu tarzda başka bir şarkı bilen yazarlar yeşillendirsin lüften.
  ... cibili cibili
 • yazarların kulaklık markaları

  14.
  Philips hemi de (bkz: çengelli kulaklık)
  ... cibili cibili
 • random access memories

  16.
  Contact isimli parça müthiştir.
  ... cibili cibili
 • pkk silah bıraksaydı ışid adana daydı

  11.
  Yıllardır iç savaşta olan ırak ve suriyeyi birbirine kattı diye ışidin böyle birşey yapabileceğine kim inanır? Türkiyenin pkkyı bitirememesinin sebebi pkknın istediğinde savaşıp götünün yemediğinde dağa kaçmasıdır. Ama ışid açıktan saldırıyor ki bu da onları gerçekten düzenli bir ordu karşısında (bkz: tsk) bitik bir hale sokar. Türkiye sınırdan attığı gibi ırak suriyeye bile girer ışidi temizlemek bahanesiyle.
  1 ... cibili cibili
 • osmanlı küresel güç değil bölgesel güçtü

  6.
  Sabah sabah boş bir düşünce daha. Osmanlıcılık yapmayacağım ama yavuz-kanuni döneminde %100 küresel güçtür osmanlı bi zahmet kardeşim adamlar neredeyse bütün yaz mevsimlerini seferlerde geçirmiş ve hiçbirinde eliboş dönmemiştir abd süpergüç ama rusyaya bulaşabiliyo mu? Ya da çine?
  ... cibili cibili
 • kıza ilk buluşmasında hediye veren erkek

  6.
  Kızın götünü kaldıran erkektir kimse hebele hübele seviyo ince mince demesin. Çok çok çok az kız var ki bu inceliği anlayacak böyle milyonda 1. Onun dışında kalan kızlar aha mal ben bunu söğüşleyim der. Belki içinden demez bu laf geçmez ama kendisi de anlamaz bi bakmış söğüşlemiş çocuğu.
  2 ... cibili cibili
 • minareyi allah sanmak

  6.
  Anaa valla bendim bu.
  1 ... cibili cibili
 • 25 08 2014 gs fb maçının penaltılara gitmesi

  6.
  Bir gsli olaraktan penaltıya gitmez fener alır ama penaltılarda hem penaltı kalecisi hem de gününde bir muslerayı unutmayalım.
  ... cibili cibili
 • 25 08 2014 gs fb maçının penaltılara gitmesi

  5.
  Bir gsli olaraktan penaltıya gitmez fener alır ama penaltılarda hem penaltı kalecisi hem de gününde bir muslerayı unutmayalım.
  ... cibili cibili
 • elektronik müzik

  42.
  Yıl olmuş 2014 elektronik müziği apaçi müziği olarak tanımlayan var. Kardeşlerim, ağabeylerim, ablalarım, bacılarım yapmayın etmeyin. Grammyde ortalığın şeysine koyan daft punk da elektronik müziği icra eden bir gruptur. Hani şu vırapponayt tu get lakki diye dolandığınız şarkı var ya aha o işte. Ki o şarkı o kadar güzel de değildir. Yani diyeceğim bol keseden sallamayın.
  3 ... cibili cibili
 • yağmurlu havada halı saha maçı yapmak

  13.
  Lise 3te yaptığım eylemdir.
  Bebeler kaporayı vermiş 1mgün önceden aceleniz ne amına koyım koskaca başkent ankarada saha mı yok. Herneyse giderken yağmur çiseliyo ben dedim beyler bu hava sağanak havası dediler yok olur mu süper hava çok zevkli olacak hebele hübele. Neyse maç başladı 10 dk olmadı sağanak bir bastırdı ama öyle böyle değil herkes su olmuş ama öyle bir ambians var ki ben dahil 1 kişi yeter çıkalım demedi maç boyu da sürdü yağmur sırılsıklamdık hepimiz hele ki iyi oynayan piç uzaktan bi vurdu tam 90 ağların suyunu aldı herkesin beyninde ya çampiyaaaaaaa sesleri yankılanıyo. Gol sevinci falan yapıyoz yere mere atlıyoz. Velhasıl maç bitti herkes ertesi gün yataktan kalkamayacağınu biliyodu ama anlamadık sadece 1 kişi hasta oldu 14 kişide 1 hasta çıktı.sonuç mu ölmeden yapılması gereken eylemlerden biridir. ilk 50ye rahat girer yani.
  1 ... cibili cibili
 • günümüzde bir düğünün ortalama masrafı

  25.
  Düğünü kezbanlık olarak görenler de var ya la.
  Herneyse lan mantıklı olan olabildiğince sade bir düğün olması o parayla gidicen balayına.
  1 ... cibili cibili
 • türkiye nin en yobaz şehri

  156.
  iki uç olarak iç anadoluda herhangi bir ili ve batıda izmiri ele alabiliriz.
  ... cibili cibili
 • esnaflığın bitmesinin sebepleri

  18.
  Bitmiş falan değildir. Mahallede mobilya mağazası var babamın bir kaç seneye kadar batıyodu ki şimdi de işi büyütmenin derdinde. Ha değişen ne derseniz hizmet. Siklemezsen müşteriyi gelmez kardeşim biri de bensem güleryüz, samimiyet yoksa ha esnaf kazanmıış ha para babası umrumda değil.
  1 ... cibili cibili
 • cin düzmek

  2.
  inci sözlükte bir vatandaşın yaptığını iddia ettiği hem de hikayesini yazdığı eylemdir. Kendisine burdan hasiktir demk istiyorum.
  1 ... cibili cibili
 • isid a tepki gösterince kuduran akpli

  3.
  Olum yok lan öyle birşey ne kadar akpli tanıyosam israile ne kad sövüyosa ışide aynısını sövüyo.
  1 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum