• rusya nın istese 1 haftada avrupayı fethetmesi

  3.
  Gürcistana girince ekonomisi pert olan rusyanın yapabileceği eylemimsi.
  1 ... cibili cibili
 • sovyetler türkiye yi işgal etse ne olurdu

  13.
  işgalden medet uman mal beyanatı.
  -1 ... cibili cibili
 • milli olmamis insan

  1.
  Ergenliği geçmiş ama kafa hala ergen kafası olan yazar beyanatı. Sözlükte çokça vardır bunlardan.hayatları 250 gr peşinde harcarlar. Dünyanın sikişten ibaret olduğunu sanarlar.idolü de johnny sins'tir %90.
  1 ... cibili cibili
 • kate upton

  1380.
  Etmeyin eylemeyin bayramın birinc günü.
  -1 ... cibili cibili
 • 2014 te hala hayvan boğazlayıp bayram kutlamak

  7.
  O kesilen hayvanlarla normal zamanda et yemesi, et alması mümkün olmayan yüzbinlerce fakir, garip gurebanın et yiyebildiğini göremeyen kör yazar beyanatı.
  1 ... cibili cibili
 • ankara nın en güzel semti

  170.
  Onu bunu bilmem de keçiören değildir. Türkiyenin en kalabalık ilçesi oldu 1 milyonu aşan nüfusu var ve hala göç alan bir ilçe. Dolaylı yoldan her kesimden insan var apaçisi de bol kültürlüsü de. Yok gerçi pek de kültürlü yok. Sonra bir delikanlıları vardır sormayın gitsin 15 kişi bi adamı dövüp de adam dövüyos bis delikanlıyız keçiören bebesiyiz ayağı yapanı boldur.halkında da yobaz cidden fazla. ablam bana yaşça yakındır o biraz küçük gösterir ben biraz büyük. beraber dolaşırız ederiz mahalle arasında kadın erkek millet bok var gibi süzer sizi. Niye yasak olur mu ya kendi oğulları üç beş kızla sürtünce gençtir yapar.ama böyle bi çift gezince sokak ortasında direk sevgili olmuş oluyolar. Bunlar ateist, bunlar dinsiz, bunlar gominist...
  ... cibili cibili
 • götten bok çıkması

  1.
  Enteresan olay geçen bir arkadaşım anlattı.
  -3 ... cibili cibili
 • daft punk

  153.
  zamanında audi a3 reklamında harder better faster stronger şarkısıyla tanıştığım da funk, digital love, something about us, around the world gibi parçalarla beni benden alan ikilidir. ram ile iyi bir çıkış yakaladılar da iyice ele ayağa düştüler get lucky güzel bir eser ama her yerde son ses çalınınca soğudum parçadan.velhasıl gelmiş geçmiş en iyisi tanıştığım parça olan harder better faster stronger'dır.
  ... cibili cibili
 • iphone 6 ya bükülme testi yapamayan fakir

  2.
  iphone 6nın değil 6 plus ın büküldüğünü bilmeyen parası aklını geçmiş insanlarca denenen test.
  Lg L5imle mutluyum, gururluyum.
  3 ... cibili cibili
 • ırak şam islam devleti

  910.
  Türkiye'nin pek de karşı çıkmadığı örgüt. Gerçi çıkamazsın örgütün türkiyede onca adamı var sen ışide saldırsan ankara/kızılay istanbul/taksim izmir/konak kan gölüne döner canlı bombalarla. Ama eğer ki hükümet bu adamları pkk'yı vuruyor diye destekliyorsa büyük hata yapıyor çünkü terörü terörle bitiremezsin. Hizbullahta düştüğü hataya ışidde düşmemeli türkiye. Velhasıl dünyada fırtınanın dinmeyeceği bir bölgedeyiz ışid gider bir başkası gelir, bu bölgede kan durmaz...
  1 ... cibili cibili
 • arabaşı

  40.
  Br kırıkkaleli olarak kırıkkalenin her yerinde yapılır bundan bu yüzden kırıkkalenin yemeği diyecektim kiiii. Şaka lan yozgatın bu bizim köyde yapılır ama yozgat aşı da denir. Velhasıl yozgatın küfürün doğduğu yer iken böyle bir yemeğe böyle bir kültüre sahip olması şaşırtıcı.
  -1 ... cibili cibili
 • taşaklı üniversite

  2.
  Boğaziçi, odtü, bilkent, hacettepe, itü gibi üniversitelerdir.
  ... cibili cibili
 • sözlük yazarlarının telefon modelleri

  1134.
  Lg L5 2 sene oluyor alalı akıllı telefon piyasasında f/p oranı en iyi telefonlardan biriydi. Gerçi şu an çöp ama olsun lan seviyorum bu telefonu.
  ... cibili cibili
 • yerçekimsiz ortamda yapılmak istenenler

  6.
  Bizim vücudumuzu ne oranda etkileyeceğini bilemediğimiz için ne desek boş.
  ... cibili cibili
 • tüm dünya nın ışid e karşı olması

  4.
  Şu ışidi bir çözebilmiş değilim yahu abd bilr ırağa girdiğinde ışidin özellikle ilk girdiğindeki kadar hakim olamamıştı bölgeye. Adamlar dağıtıyot ortalığı.
  ... cibili cibili
 • 1997 doğumluların ortak özellikleri

  7.
  Benle ortak bir özelliği olmaları.
  ... cibili cibili
 • bir kızın seni sevmesini istiyorsan

  15.
  Önce ilgi manyağı yap sonra birden ilgiyi kes normal biri gibi davran ona çok şey değişecek emin ol. Ha bu arada özellikle bayan yazarlar der ki neden buna gerek duyuyorsunuz hebele hübele... Ulan sizin için ölüp biten bir erkeği sikinizin ucuna takmazsınız ama sizi siklemeyen bir adamın köpeği olursunuz. O köpeği olduğunuz adam da muhtemelen zamanında sevmiş ve siklenmemiş bir zattır ve birinden de bu benim dediğim klasik taktiği almıştır.
  6 ... cibili cibili
 • kurtlar vadisi pusu

  3610.
  Milliyetçi tayfanın hastası olduğu dizi idi ki akp propagandasına dönünce dizi bayağı bir izleyici kaybettiler. Ama yiğidi öldür hakkını yeme; çekim kalitesi bütçesi vs türk dizilerinin alayına bin basar. Gezi olaylarında sapıtmasaydı necati şaşmaz hala dizideki ses tonuyla mimikleri giyimiyle gençlerin idolü idi.velhasıl artık bu sene bi final yapması gereken dizi.
  -1 ... cibili cibili
 • doktor olacak adama coğrafya öğreten sistem

  4.
  ileride "vay amk dünyada 360 tane meridyen mi var şimdi?"
  Diye sormaması için.
  4 ... cibili cibili
 • yazarlar kaç yaşında evlenmeyi düşünüyor

  26.
  Şu sene kazanayım üniyi sonracıma okul bitsin askerden dönünce ilk yaz düğünüme beklerim hepinizi.
  ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum