• beyin yakan misvak karikatürü

  30.
  Dolar, dış güşler vs. Enflasyon diye bir şey yok zaten sadece dolar var.
  3 ... cibili cibili
 • sweet dreams

  195.
  tron legacy filmi ile keşfettiğim mükemmel eser.
  ... cibili cibili
 • xiaomi mi 5

  12.
  çok severek kullandığım bir telefondu ama artık ciddi şekilde canımı sıkıyor. bir ay önce durduk yere kapandı telefon hiçbir tepki vs yoktu. servise yolladım(delta). servis formunda yazılım güncellemesi yapıldı şeklinde bir açıklama ile telefon 20 günde falan geldi. bugün kullandığımın üçüncü günü ve telefon tekrar gitti. yine hiçbir tepki yok pc görmüyor. nette kurcaladığımda bu sorundan muzdarip bir dünya kişi olduğunu görüyorum. çoğunun sorunu çözülüyor ama can sıkıcı. şimdi işin yoksa servisle uğraş dur. pc görse mi flashla fastboota alıp rom atarım ama görmüyor amına kodumun telefonunu. şunu demeliyim ki xiaomi telefonları gerçekten fiyat performans anlamında çok başarılılar ama biraz telefon bilgisi istiyor. yani hayatında hiç telefonda rom atma vs işlerinde bilgisi olmayan kişiyi üzme ihtimalleri yüksek.
  ... cibili cibili
 • bütünleme sınavları

  93.
  Beni krizlerden krizlere sürükleyen sınavlar. Üçte üç gibi mükemmel bir hava yakalayarak girdiğim devam sınavlarında tahmini olarak Sekizde üç gibi bir oran yakalamam gayet ihtimal dahilinde. Emeği geçen herkesin ta anasını sikeyim. Özellikle de dandik tırıvırı ders hocası olup da yav bunlar benim dersimi önemsemiyor o halde çok zor sormalıyım deyip bütün fakülteyi alttan almaya zorlayan orospu çocuklarını sikeyim. Allah belanızı versin bitirdiniz kuruttunuz beni lan.
  ... cibili cibili
 • günümüz ilişkilerinin beş para etmemesi

  8.
  En büyük sebep ise yanlış sosyal medya kullanımıdır. Herkes hiç durmadan bir şeyler kovaladığı için daha iyisi denk gelince vın.
  2 ... cibili cibili
 • mesut özil

  2156.
  Birkaç gündür yazılanları bazen gülerek bazen sinirlenerek okuyorum bu konu hakkında. Ulan herifin milliyetçilik kastığı falan yok bu birincisi. Adam sözünü ben bir almanım olarak tamamlıyor. Siz burada Türkiye'ye ya da reise bir yaranma görüyor musunuz? Herif yaşadığı sıkıntıdan -ki bunu avrupada çoğu göçmen futbolcu yaşıyor- bahsediyor. Sey diyenler olmuş ee alman milli takımında oynamak iyiydi tabi isim yaptın. Be amına koduklarım takımında Mesut gibi topcunun olması almanların işine gelmiyor mu? Adam alanında dünyanın en iyilerinden. Emin ol safkan alman bir 10 Numara çıksa Mesut forma yüzü göremezdi. Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmüş. Ne var lan bunda? Bu kadar siyasi düşüncelerinizin esiri olmayın. Heriflerin yaptığı resmen çifte standart. Almanya Türkiye arasında dönen ticaretin paranın haddi hesabı yok bu konuda devletine laf etmek yok ama futbolcu diktatörle nasıl görüşür diye yaygarayı kopart. Ayrıca dikkat Mesut hiç ben türküm diye beni asagılıyorsunuz tribine de girmiyor. Herif kendisine yapılan ırkçılıktan bahsediyor.
  2 -4 ... cibili cibili
 • yaz okulunda devam alan hoca

  2.
  Allah onların belasını versin belasını. Dönem içinde hiçbir derste devam zorunluluğu olmayan fakültede az önce yaz okulunda devamsızlıktan kaldığımı öğrendim. Ulan para için açmıyor musunuz bu boku neyin devamı lan? Hayır dönemde devam almayıp yaz okulunda almak neyin kafası? Bir de ta birinci sınıf dersi. Yeter ulan yeter vallahi bir gün delirip üçünüzü beşinizi kesecem göreceksiniz. Ne bu öğrenci düşmanlığı?
  2 ... cibili cibili
 • a 101 in sigara satmaya başlaması

  6.
  Çok enteresan sigaralar satmaya başlayan firma. Davidoff var bilinen sadece. Yakında milletin elinde this sigaraları görmeye başlarız.
  ... cibili cibili
 • havanın çok sıcak olması

  44.
  Yaprak kıpırdamıyor amk bu ney lan ne oturuluyor ne bir şey yapılıyor.
  1 ... cibili cibili
 • 12 temmuz 2018 apple zammı

  4.
  Diğer firmalar için güzel fırsat aslında. Evet bu bir kur zammı fakat Apple zammına koydu zammın. Modellere konulan zam miktarlarına müthiş telefonlar alınabiliyor şu an için piyasada. Diğer firmalar da zam yapacaklar gibi bunun üzerine fakat bu kadar olması mümkün değil. Geçmiş olsun ıos fanboyu arkadaşlara.
  ... cibili cibili
 • paul pogba vs luka modric

  6.
  Modric e hakaret olan versus. Modric mevkisinde dünyanın bir numarasıdır. Real Madridin başarılarının da gizli olmayan açık kahramanıdır.
  ... cibili cibili
 • mai wei

  5.
  Bugün izlediğim mükemmel kore filmi. Romantizmi biraz fazla kaçırsalar da ben çok beğendim. Adamımızın Japon, sovyet esiri olduğu dönemden sonra alman ordusunda yaptıkları askerlik de on Numara lan maç yapıp eğleniyorlar falan asker olasım geldi. Herkes dile getirmiş ben de getireyim bu film hollywood yapımı olsa ödüle doymazdı. Ayrıca filmde en çok dikkatimi çeken ve hoşuma giden şey her milletten adamın kendi dilini konuşması oldu. Herkesin ingilizce konuştuğu filmlerdense böyle filmler bende çok daha güzel bir intiba bırakıyor.
  ... cibili cibili
 • blackberry priv

  18.
  Almayın kardeşim bu telefonu. Telefonsuz kalıp tipine de kanıp aldım ama tavsiye etmiyorum. Daha 2 hafta olmadı ufak ufak kalmalar baş gösterdi. Şimdilik bu sorun olmaz ama seneye anasına söveceksin demektir bu. Ayrıca evde sadece wifi açıkken 5 saat ekran süresi alıyor ki bu da seneye powerbanksız adım atamayacaksın demektir. Isınma da var. Var oğlu var başarısız bir model tek artışı tasarımı ve klavyesi. Hayır mağazadan almasam bir şekilde iade ederdim ama maalesef bu şansım yok. Aklınızda bulunsun telefonu imkan varsa ınternetten alın. Bu da bana ders olsun. Ulan ne alacağız dersen 1200e xiaomi mi a1 mi max 2 alabilirsin.
  1 -1 ... cibili cibili
 • yeni akit in alkol zammı haberi

  21.
  Milleti kimyager yapacaksınız yeter ulan yeter. Yerlisi yabancısı ne evde içiliyor ne mekanda.
  ... cibili cibili
 • uludağ sözlük android uygulaması

  840.
  Olmayan uygulama. Nereye kaldırdınız lan uygulamayı tarayucıdan girilmiyor sürekli.
  1 ... cibili cibili
 • 2 temmuz 2018 belçika japonya maçı

  16.
  Çançiniçinçonların koyduğu maç olmaktadır an itibariyle.
  1 ... cibili cibili
 • edinson cavani

  142.
  Halı sahada hemen herkesin deneyip atamadığı golü az önce Portekize atan yıldız oyuncu.
  2 ... cibili cibili
 • akıllı telefonların ortalama kullanım süresi

  37.
  Kişiye, kullanıcıya göre değişir bu. yalnız son dönemde telefonlar geliştikçe sanki fazla özellik eklenmiyor gibi görünüyor. Yani 2 nesil fark olmasına rağmen Samsung galaxy s7 ile s9 arasında o fiyat farkının üçte biri kadar bile fark yok. Olay gördüğüm kadarıyla kameradan ibaret bir süredir. işletim sistemleri artık belli bir stabiliteye ulaştı. Apple bu konuda rakiplerinden önde geliyor ama o da denk telefonlardan hep pahalı. Samsung s6nın hatta s5 in cayır cayır çalıştığını düşünürsek - ki bunlar neredeyse 3-4 yıllık cihazlar ve nereden baksanız birer ikişer yıl daha da götürür gibi duruyorlar - aldığınız bir amiral gemisi telefonun 5 yıl rahat ömrü var gibi çıkışından itibaren.
  1 -1 ... cibili cibili
 • sözlüğün en yakışıklısı

  19.
  Ulan instagram dan kaçıyoruz burada da aynı tipler.
  1 ... cibili cibili
 • ders çalışmak

  419.
  Çok zor geliyor bu sıcaklarda benim gibi yaz okuluna bütlere hazırlanıyorsanız dünya kadar da ders varsa zulüm zulüm.
  ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum