• huawei

  134.
  Mobilde kendi işlemcisini üreten üç firmadan biri. diğerleri Apple ve Samsung.
  ... cibili cibili
 • ac milan

  509.
  Juventusu bırak geçmesini, bir tık altına gelmesi bile imkansız hale gelmiş kulüp. Her yıl başarısızlık söz konusu. Ligde Aynı sıraları paylaştığı takımların 10 katı para harcadığından bahsetmeye gerek yok sanıyorum. Bu gidişle italyanın trabzonsporu olacaklar.

  Bir takım real Madrid ten sonra en fazla cl kupasına sahip bir takım.
  -1 ... cibili cibili
 • euro 2024 almanyaya verilmesi

  19.
  o vizyonsuz tanıtım filminden sonra suratımıza tükürmediklerine şükretmeliyiz. tek tek stadyum kapasitelerini videoya alacak kadar boş muyuz yani? olay sadece stad, bina mı? hele hele üç büyüklerin görüntülerinden sonra süper lig bein sports ta diye bir ses beklemedim değil. yahu tanıt ülkeni tanıt şehirlerini tanıt farklı bir kültür olduğundan dem vur çeşitlilik vurgusu yap. Bu kadar vizyonsuz olunamaz.
  ... cibili cibili
 • ankara

  9434.
  12 derece diyor bu ney lan.
  3 ... cibili cibili
 • soğuk algınlığı

  53.
  Daha iki hafta önce tatildeyken klima sebebiyle bu meret hayatıma girdi üç beş gün önceye kadar tam anlamıyla iyileştim derken dün birdenbire yine geldi beni buldu amk hastalığı. Ulan daha yeni atlattım soğukta vs de kalmadım nasıl tekrar olur ya? Hayır tüm bunlar olurken bağışıklık sistemimdeki orospu çocukları da kapının önünde sigara içiyorlar herhalde başka açıklaması olamaz.
  1 ... cibili cibili
 • naziler türkiye ye neden saldırmadı

  43.
  Pırıl pırıl kullanılmamış beyinler görüyorum. Neymiş Hitler batı bloğunun piyonuymuş efendime söyleyeyim türkiyeye gerek yokmuş zaten emperyalizmin kucağındaymış falan filan. Allah için torbacınızın numarasını özelden atın da biz de faydalanalım.

  Olay çok net. Türkiye doğrudan doğal kaynaklara sahip bir devlet değil. Yunanistan zaten güç bela işgal edildi ondan daha büyük nüfusa sahip kaynaksız bir ülkeyi işgale kalkışmak mallıktan başka bir şey değildir. Zaten sovyetler planın başından beri var ve çok zor bir düşman. Naziler Tam tersi türklerin asker nüfusunu kullanmayı amaçlamıştır. Kursk öncesi türkiyeden heyet gitmiştir savaş meydanına yeni canavarları Tiger ı gösterip gövde gösterisi yapmışlardır. (bkz: türkenübung) (bkz: erich von manstein) hadi bizimle savaşa girin diye. Lakin aynı hata ikinci defa yapılmaz bunun adı hata olmaz.
  2 ... cibili cibili
 • league of legends

  2582.
  Bu oyunda ya pre girip derecelide trolleyeceksin ya da aram atıp keyfine bakacaksın başka yolu yok. Gerisi boşa sinir stres. Öyle mallar var ki insanın oturup şükür namazı kılası geliyor. Bir de trollemekle feedlemek arasındaki farkı bilemeyen aveller var onlar daha da kanser.
  ... cibili cibili
 • jaguarın timsahı avlamaya çalışması

  2.
  işin garibi hadi avladın hemen suya niye giriyorsun bu ne cesaret be kardeşim.
  2 ... cibili cibili
 • üniversite için evden ayrılmak

  63.
  Hep ana baba bakışlarında oluyor bu. Memlekete döndüğünde yüzlerindeki o sevinç seni farklı duygulara itiyor. Onun dışında aileden ayrı yaşamak gibisi yok. Büyük rahatlık.
  ... cibili cibili
 • digiturk

  776.
  Bunun dilencisi de çekilmiyor amk. Hacı sende digiturk var ya eee pazartesi Trabzon maçını mı izlesek sizde eheheh. izleme amk izleme. Git kardeşim kaçak yayın izle kafede izle ama bende izleme amk. Ben evimde ayaklarımı uzatarak izleyemeyeceksem ne sikime aldım bu aleti.
  1 ... cibili cibili
 • öğrenci evine giren hırsız

  33.
  Cep telefonu ve bilgisayarları alır çıkar hiç boşuna edebiyat yapmayalım. Hırsız koltuk takımını çalıyor sanki aile evinde.
  2 ... cibili cibili
 • tatyos efendi

  32.
  Garibim bir yuvaaaaa kurmam.
  1 ... cibili cibili
 • ikinci mahmud

  138.
  Büyük adamdı ama çok kötü döneme denk geldi. Kavalalıyı iyi kullanmış ama az kalsın sonu da onun elinden gelecekti.
  ... cibili cibili
 • beyin yakan misvak karikatürü

  25.
  Dolar, dış güşler vs. Enflasyon diye bir şey yok zaten sadece dolar var.
  3 ... cibili cibili
 • sweet dreams

  191.
  tron legacy filmi ile keşfettiğim mükemmel eser.
  ... cibili cibili
 • xiaomi mi 5

  12.
  çok severek kullandığım bir telefondu ama artık ciddi şekilde canımı sıkıyor. bir ay önce durduk yere kapandı telefon hiçbir tepki vs yoktu. servise yolladım(delta). servis formunda yazılım güncellemesi yapıldı şeklinde bir açıklama ile telefon 20 günde falan geldi. bugün kullandığımın üçüncü günü ve telefon tekrar gitti. yine hiçbir tepki yok pc görmüyor. nette kurcaladığımda bu sorundan muzdarip bir dünya kişi olduğunu görüyorum. çoğunun sorunu çözülüyor ama can sıkıcı. şimdi işin yoksa servisle uğraş dur. pc görse mi flashla fastboota alıp rom atarım ama görmüyor amına kodumun telefonunu. şunu demeliyim ki xiaomi telefonları gerçekten fiyat performans anlamında çok başarılılar ama biraz telefon bilgisi istiyor. yani hayatında hiç telefonda rom atma vs işlerinde bilgisi olmayan kişiyi üzme ihtimalleri yüksek.
  ... cibili cibili
 • bütünleme sınavları

  92.
  Beni krizlerden krizlere sürükleyen sınavlar. Üçte üç gibi mükemmel bir hava yakalayarak girdiğim devam sınavlarında tahmini olarak Sekizde üç gibi bir oran yakalamam gayet ihtimal dahilinde. Emeği geçen herkesin ta anasını sikeyim. Özellikle de dandik tırıvırı ders hocası olup da yav bunlar benim dersimi önemsemiyor o halde çok zor sormalıyım deyip bütün fakülteyi alttan almaya zorlayan orospu çocuklarını sikeyim. Allah belanızı versin bitirdiniz kuruttunuz beni lan.
  ... cibili cibili
 • günümüz ilişkilerinin beş para etmemesi

  8.
  En büyük sebep ise yanlış sosyal medya kullanımıdır. Herkes hiç durmadan bir şeyler kovaladığı için daha iyisi denk gelince vın.
  2 ... cibili cibili
 • mesut özil

  1571.
  Birkaç gündür yazılanları bazen gülerek bazen sinirlenerek okuyorum bu konu hakkında. Ulan herifin milliyetçilik kastığı falan yok bu birincisi. Adam sözünü ben bir almanım olarak tamamlıyor. Siz burada Türkiye'ye ya da reise bir yaranma görüyor musunuz? Herif yaşadığı sıkıntıdan -ki bunu avrupada çoğu göçmen futbolcu yaşıyor- bahsediyor. Sey diyenler olmuş ee alman milli takımında oynamak iyiydi tabi isim yaptın. Be amına koduklarım takımında Mesut gibi topcunun olması almanların işine gelmiyor mu? Adam alanında dünyanın en iyilerinden. Emin ol safkan alman bir 10 Numara çıksa Mesut forma yüzü göremezdi. Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmüş. Ne var lan bunda? Bu kadar siyasi düşüncelerinizin esiri olmayın. Heriflerin yaptığı resmen çifte standart. Almanya Türkiye arasında dönen ticaretin paranın haddi hesabı yok bu konuda devletine laf etmek yok ama futbolcu diktatörle nasıl görüşür diye yaygarayı kopart. Ayrıca dikkat Mesut hiç ben türküm diye beni asagılıyorsunuz tribine de girmiyor. Herif kendisine yapılan ırkçılıktan bahsediyor.
  2 -4 ... cibili cibili
 • yaz okulunda devam alan hoca

  2.
  Allah onların belasını versin belasını. Dönem içinde hiçbir derste devam zorunluluğu olmayan fakültede az önce yaz okulunda devamsızlıktan kaldığımı öğrendim. Ulan para için açmıyor musunuz bu boku neyin devamı lan? Hayır dönemde devam almayıp yaz okulunda almak neyin kafası? Bir de ta birinci sınıf dersi. Yeter ulan yeter vallahi bir gün delirip üçünüzü beşinizi kesecem göreceksiniz. Ne bu öğrenci düşmanlığı?
  2 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum