• incehesap com

  11.
  Stokta olmayan ürün satmaya bayılan firma mutlaka arayıp kontrol ettirin.
  ... cibili cibili
 • blackberry priv

  17.
  Xiaomi mi5 imi babama verince 1 hafta telefonsuz kaldım en son netten sipariş geçtiğim Xiaomi mi 5s Plus da bekletip bekletip gelmeyince gittim bunu aldım. Öncelikle snapdragon 808 kullanıyor ki eski bir işlemci olduğu gayet net.lakin şu ana kadar oldukça akıcı çalıştı. Eksik olarak ön kamerası da hayli kötü ve şarj olma süresi fazla uzun geldi bana bakalım kullandıkça buraları doldururum daha. Yalnız tasarımı ve klavyesi gerçekten çok hoş zaten bunun için aldım telefonu.
  1 ... cibili cibili
 • at arabasıyla otomobilin çarpışması

  3.
  Bak adam şahit olmamış aklına gelmiş amk. Ne yiyip ne içiyorsunuz da aklınıza böyle şeyler geliyor anlamıyorum.

  Ayrıca bu işi tam bir düzene sokmanız mümkün değil. Bir bisikletli de arabanıza çarparsa arabanın değerine ya da parça fiyatına göre ciddi zararlar verebilir.
  2 -1 ... cibili cibili
 • m salah balonunun patlaması

  8.
  Adam napsın liverpoolda maneyle firminoyla oynuyordu milli takıma bir döndü Ahmed Hassan kırması tipler doluşmuş takıma.
  1 ... cibili cibili
 • nesimi

  63.
  Kendisine o yar ile hoş musun gibi ağır bir laf edilmesine rağmen çıkıp da - ben sana soruyor muyum kimi sikiyorsun- diyememiş. Az daha sert olmasını beklerdim, olmadı.
  1 ... cibili cibili
 • xiaomi mi 6

  24.
  Kullananlardan yorum beklediğim telefon modeli. Ben zaten xiaomi mi 5 kullanıyorum. Babamın iphone 5s mefta oldu gidip iphone 6s alıyordu ki dur napıyosun o para verilir mi ona diyerek durdurdum. Aklıma bu model geldi. Görünüşte her şey süper özellikler vs ama kronik bir sorun vs var mı bilmiyorum bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
  1 ... cibili cibili
 • sekhmet07

  23.
  Adı: hikmet
  Doğum:2007
  Çok net.
  2 -1 ... cibili cibili
 • 17 haziran 2018 almanya meksika maçı

  12.
  Meksika çok güzel top oynuyor. isveç çıkamaz bu gruptan.
  4 ... cibili cibili
 • oğuzhan uğur

  380.
  Son Binali Yıldırım videosuyla sağlam linç yiyen adam. Bence bu kadar ağır lafları haketmiyor. Savunduğumdan değil bu adam bu zamana kadar olmayan bir şeyi yapıyor, liderleri ve lider olmasa da şu anki başbakanı programına konuk ediyor. Bunu da sadece youtuber olarak yapıyor. Bayağı bildiğimiz youtuber. Bazı insanlar tüm ülkeyi sadece muhalif oldukları sosyal platformlardan ibaret sanarak iktidarı temsilen gelen kişiye ana bacı sövmesini bekliyor. Bu eleştirilerden önce adamın bu seçim özel programlarının hepsini izlemek gerek. Dikkat ederseniz hepsiyle gayet güzel bir havada olumlu şekilde muhabbet dönüyor hiç gerilen bir ortam yok. Yine dikkat ederseniz sorular çok sıkıştırıcı değil. Meral Akşener zaten fetö muhabbetinde temiz olduğunu söylemek istiyor açıklamak istiyor o da bunu soruyor. Karamollaoğluna Sivas olaylarını, Atatürk hakkındaki görüşünü vs soruyor neden? Çünkü adam bunu samimi bir muhabbet havasında anlatmak, açıklamak istiyor. Yıldırıma ithalat muhabbetini kanal istanbulu soruyor neden? Çünkü bazı rakam abartmalarının veya projelerin esas işlevinin anlatılmasına ihtiyaç var. Merale bazı vaatlerinin saçma ya da kaçık olduğunu söylemiyor. Binaliye e tamam yapıyorsun da neden tüm ihaleler aynı firmalarda diye, 1 martı getiren sizdiniz ne reddetmesi diye sormuyor.

  Bu siyasiler için güzel bir şans. Samimi bir ortamda meramını rahatça anlatıyor. Oğuzhan da daha çok popüler oluyor win-win.

  Lakin bu adamın yaptığı büyük iş. Youtuberlıkla buraya geldi, yolu açtı. Bu ilk. Umalım ki ileride oluşacak seçimlerde vs siyasiler halka daha çok kulak versin, vermek zorunda kalsın sosyal medya aracılığıyla. Yeni formatlar türesin, yeni isimler çıksın işte o zaman sorularla siyasileri zorlayacak sıkıştıracak kişiler de ortamlar da çıkar.
  8 ... cibili cibili
 • pubg kaldırmayan pc de fortnite oynamak

  3.
  işte aradığım siyaset. Soruna yönelik çözüm önerisi.
  ... cibili cibili
 • ailen yanındaysa zaten bayramdır

  5.
  Efsane replik.
  1 -1 ... cibili cibili
 • cadillac

  47.
  Bunun klasiklerinin görüntüleri gerçekten mükemmel de restorasyon dünya para onu geçtim bunu yürütmesi de dünya para. Ha çok param olsa hiç lüks araçla falan uğraşmaz bunlardan bir galeri oluştururdum kendime. Ufak da bir atölye tamirat için.
  ... cibili cibili
 • yazarların maaşları

  74.
  475. Yetmiyor.
  ... cibili cibili
 • oruç

  323.
  Ulan bu ramazan içinde bugün tutayım bari deyip niyet ettim. Peder çıktı iş var dedi 8. Kata koltuk takımı çıkardık müşterinin eskisini de indirdik. Allam çok üzgünüm ama ben bu orucu bozmak zorundayım deyip gidip gizlice tuvaletten su içtim.

  Zor ibadet gerçekten fazla zor. Şimdi evde sabah 6ya kadar pc başında olup da öğlen 4te uyanan tipler laf edecek ama işiniz zorsa oruç size zehir oluyor resmen.
  2 ... cibili cibili
 • yaz okulu

  365.
  Ne hocan yaz okulu mu açtı? Boku yedin çünkü o dersten kimse geçemez artık. Hepiniz sike sike o yaz okulunu alacak ve hocanızın arabasını yenileyeceksiniz. Malum dolar falan arttı adam nasıl yenilesin?

  Orospu çocukluğu içeren okul.
  2 ... cibili cibili
 • oğuzhan uğur

  355.
  Adam bir anda nasıl parladı hayret. Budabi TV zamanlarını hatırlıyorum kimse tanımaz bilmezdi o zamanlar şimdi popüler oldu e popülerlik de iticiliği beraberinde getiriyor buna şüphe yok zaten. Neyse öyle patladı ki siyasi liderleri konuk alıyor adam. Çünkü oldukça büyük bir genç topluluğuna hitap eden biri. Temel karamollaoğlunu konuk almış az önce izledim. Adam baya güzel sorular hazırlamış temel amca da güzel samimi cevaplar vermiş. Diğer liderleri de bayağı merak ettim şimdiden.
  4 ... cibili cibili
 • 2 nci dünya savaşından sonra almanya vs türkiye

  9.
  Olayı sadece Türkiye bazına indirgemek cahilliktir. Almanlar kendisini yenen devletleri de şimdi ekonomik güç anlamında donunda sallar. Ayrıca bu işler temelden başlar. Adamlar sıfırdan başlamadı. Zaten ikinci dünya savaşı sırasında da dünyanın sanayi deviydi savaştan sonra para ve insan sıkıntısı çekse de yine oturmuş bir sanayi düzenleri vardı. Aynı şey japonya için de geçerli. Bak rusyaya o gün almanları tepelediler ama ekonomileri hala petrol doğalgaza bağlı.
  1 ... cibili cibili
 • okulun uzaması

  33.
  insanı gerim gerim geren tehlikedir benim için. Hayvani bir ders yüküyle rezil vizelerle uğraşıyorum ve şu an hayattan tek beklentim seneye uzadı psikolojisiyle girmemek. Köpek gibi çalıştığım dersten kalıp öylesine baktığım dersten iyi not almak vs cidden insan yıpranıyor yahu. Geriye 9 finalim kaldı ve şu an kanser olduğumu öğrensem finaller bitsin de belki birkaçını daha veririm diye memlekete dönmem. O duruma geldim.
  2 ... cibili cibili
 • filmleri altyazılı izlemeyi seven tip

  107.
  Jason statham aksiyon filmlerini dublajla izleyen kimselerin laf attığı asil tiptir. illa ingilizce olmasına gerek yok. Misal der untergang filminde Bruno ganz ın o çıldırışını almancadan başka hiçbir dille veremezsin.
  2 ... cibili cibili
 • benimhalaumudumvar

  2.
  Yetmedi mi sence?
  4 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum