• a 101 in sigara satmaya başlaması

  6.
  Çok enteresan sigaralar satmaya başlayan firma. Davidoff var bilinen sadece. Yakında milletin elinde this sigaraları görmeye başlarız.
  ... cibili cibili
 • havanın çok sıcak olması

  43.
  Yaprak kıpırdamıyor amk bu ney lan ne oturuluyor ne bir şey yapılıyor.
  1 ... cibili cibili
 • 12 temmuz 2018 apple zammı

  4.
  Diğer firmalar için güzel fırsat aslında. Evet bu bir kur zammı fakat Apple zammına koydu zammın. Modellere konulan zam miktarlarına müthiş telefonlar alınabiliyor şu an için piyasada. Diğer firmalar da zam yapacaklar gibi bunun üzerine fakat bu kadar olması mümkün değil. Geçmiş olsun ıos fanboyu arkadaşlara.
  ... cibili cibili
 • paul pogba vs luka modric

  6.
  Modric e hakaret olan versus. Modric mevkisinde dünyanın bir numarasıdır. Real Madridin başarılarının da gizli olmayan açık kahramanıdır.
  ... cibili cibili
 • mai wei

  5.
  Bugün izlediğim mükemmel kore filmi. Romantizmi biraz fazla kaçırsalar da ben çok beğendim. Adamımızın Japon, sovyet esiri olduğu dönemden sonra alman ordusunda yaptıkları askerlik de on Numara lan maç yapıp eğleniyorlar falan asker olasım geldi. Herkes dile getirmiş ben de getireyim bu film hollywood yapımı olsa ödüle doymazdı. Ayrıca filmde en çok dikkatimi çeken ve hoşuma giden şey her milletten adamın kendi dilini konuşması oldu. Herkesin ingilizce konuştuğu filmlerdense böyle filmler bende çok daha güzel bir intiba bırakıyor.
  ... cibili cibili
 • blackberry priv

  12.
  Almayın kardeşim bu telefonu. Telefonsuz kalıp tipine de kanıp aldım ama tavsiye etmiyorum. Daha 2 hafta olmadı ufak ufak kalmalar baş gösterdi. Şimdilik bu sorun olmaz ama seneye anasına söveceksin demektir bu. Ayrıca evde sadece wifi açıkken 5 saat ekran süresi alıyor ki bu da seneye powerbanksız adım atamayacaksın demektir. Isınma da var. Var oğlu var başarısız bir model tek artışı tasarımı ve klavyesi. Hayır mağazadan almasam bir şekilde iade ederdim ama maalesef bu şansım yok. Aklınızda bulunsun telefonu imkan varsa ınternetten alın. Bu da bana ders olsun. Ulan ne alacağız dersen 1200e xiaomi mi a1 mi max 2 alabilirsin.
  1 -1 ... cibili cibili
 • yeni akit in alkol zammı haberi

  20.
  Milleti kimyager yapacaksınız yeter ulan yeter. Yerlisi yabancısı ne evde içiliyor ne mekanda.
  ... cibili cibili
 • uludağ sözlük android uygulaması

  814.
  Olmayan uygulama. Nereye kaldırdınız lan uygulamayı tarayucıdan girilmiyor sürekli.
  1 ... cibili cibili
 • 2 temmuz 2018 belçika japonya maçı

  16.
  Çançiniçinçonların koyduğu maç olmaktadır an itibariyle.
  1 ... cibili cibili
 • edinson cavani

  138.
  Halı sahada hemen herkesin deneyip atamadığı golü az önce Portekize atan yıldız oyuncu.
  2 ... cibili cibili
 • akıllı telefonların ortalama kullanım süresi

  37.
  Kişiye, kullanıcıya göre değişir bu. yalnız son dönemde telefonlar geliştikçe sanki fazla özellik eklenmiyor gibi görünüyor. Yani 2 nesil fark olmasına rağmen Samsung galaxy s7 ile s9 arasında o fiyat farkının üçte biri kadar bile fark yok. Olay gördüğüm kadarıyla kameradan ibaret bir süredir. işletim sistemleri artık belli bir stabiliteye ulaştı. Apple bu konuda rakiplerinden önde geliyor ama o da denk telefonlardan hep pahalı. Samsung s6nın hatta s5 in cayır cayır çalıştığını düşünürsek - ki bunlar neredeyse 3-4 yıllık cihazlar ve nereden baksanız birer ikişer yıl daha da götürür gibi duruyorlar - aldığınız bir amiral gemisi telefonun 5 yıl rahat ömrü var gibi çıkışından itibaren.
  1 -1 ... cibili cibili
 • sözlüğün en yakışıklısı

  18.
  Ulan instagram dan kaçıyoruz burada da aynı tipler.
  1 ... cibili cibili
 • ders çalışmak

  403.
  Çok zor geliyor bu sıcaklarda benim gibi yaz okuluna bütlere hazırlanıyorsanız dünya kadar da ders varsa zulüm zulüm.
  ... cibili cibili
 • incehesap com

  11.
  Stokta olmayan ürün satmaya bayılan firma mutlaka arayıp kontrol ettirin.
  ... cibili cibili
 • blackberry priv

  11.
  Xiaomi mi5 imi babama verince 1 hafta telefonsuz kaldım en son netten sipariş geçtiğim Xiaomi mi 5s Plus da bekletip bekletip gelmeyince gittim bunu aldım. Öncelikle snapdragon 808 kullanıyor ki eski bir işlemci olduğu gayet net.lakin şu ana kadar oldukça akıcı çalıştı. Eksik olarak ön kamerası da hayli kötü ve şarj olma süresi fazla uzun geldi bana bakalım kullandıkça buraları doldururum daha. Yalnız tasarımı ve klavyesi gerçekten çok hoş zaten bunun için aldım telefonu.
  1 ... cibili cibili
 • at arabasıyla otomobilin çarpışması

  2.
  Bak adam şahit olmamış aklına gelmiş amk. Ne yiyip ne içiyorsunuz da aklınıza böyle şeyler geliyor anlamıyorum.

  Ayrıca bu işi tam bir düzene sokmanız mümkün değil. Bir bisikletli de arabanıza çarparsa arabanın değerine ya da parça fiyatına göre ciddi zararlar verebilir.
  2 -1 ... cibili cibili
 • m salah balonunun patlaması

  8.
  Adam napsın liverpoolda maneyle firminoyla oynuyordu milli takıma bir döndü Ahmed Hassan kırması tipler doluşmuş takıma.
  1 ... cibili cibili
 • nesimi

  61.
  Kendisine o yar ile hoş musun gibi ağır bir laf edilmesine rağmen çıkıp da - ben sana soruyor muyum kimi sikiyorsun- diyememiş. Az daha sert olmasını beklerdim, olmadı.
  1 ... cibili cibili
 • xiaomi mi 6

  24.
  Kullananlardan yorum beklediğim telefon modeli. Ben zaten xiaomi mi 5 kullanıyorum. Babamın iphone 5s mefta oldu gidip iphone 6s alıyordu ki dur napıyosun o para verilir mi ona diyerek durdurdum. Aklıma bu model geldi. Görünüşte her şey süper özellikler vs ama kronik bir sorun vs var mı bilmiyorum bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
  1 ... cibili cibili
 • sekhmet07

  23.
  Adı: hikmet
  Doğum:2007
  Çok net.
  2 -1 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum