• tarihcix

  24.
  Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi olmayan insanların yaşadığı şehir.
  1 -1 ... cibili cibili
 • huawei vs iphone 7

  2.
  Marka vs model? Hayır bir de atlayıp boş yapan sazanlar yok mu. Howowowowoymuş. dünyada kendi işlemcisini üreten ve bunda çok başarılı olan, çok başarılı cihazlar piyasaya süren bir firmadır Huawei.
  1 ... cibili cibili
 • maisie williams

  26.
  iticinin teki. Bunu seksi, sempatik veya güzel bulanın zevkini sikeyim.
  2 -2 ... cibili cibili
 • dursun özbek

  870.
  Adam ya mal ya da bilerek kaçıyor. Yani ezici yenildi seçimde bir de. Enteresan.
  1 ... cibili cibili
 • operasyon ismini zeytindalı koymak

  10.
  Bu yazar arkadaşa biri gerçekten komik olmadığını söylesin lütfen. Bunu bu olay için gaza gelip demiyorum. Sözlükte Çok sayıda troll var ve bunun çok az kısmı gerçekten ara ara güzel güldürüyor. Gel gör ki bu adam baya boş öyle böyle değil. Kasma be birader yapamıyorsan yapma. Ülkenin it kopuğa da ihtiyacı var bırak başkaları trollük yapsın. Senin yüzünden diğer trollere önyargılı yaklaşıyorum amk.
  10 ... cibili cibili
 • mudo

  59.
  internetten aldığım mont yanlış geldi demiştim. Bugün aradım firmayı benim mont nerede var mağazada değiştireyim diye. Baktım cepada var diyor. Ta Keçiören ataparktan çıktım gittim şehrin bir ucuna. Görevli de demesin mi aa o ürüne gelen çok oldu, siteye yanlış fotoğraf koymuşlar. Dedim sizi de sikerim fotoğrafınızı da. Bunca yolu yanlış fotoğraf için mi geldim? Sinirlendim iade ettim. Cepada başka yerlere baktım mont için. Lan elini attığın 400den başlıyor. Döndüm forum ankaradan aldım. Varoşum ne yapayım başka avmden bir şey alamıyorum.
  1 ... cibili cibili
 • mudo

  58.
  Parka sipariş ettik ceket yollamışlar allahın hırboları. işin yoksa tekrar kargoya ver, konuş, anlat, uğraş dur.
  ... cibili cibili
 • hukuğa güven duyulmaması

  3.
  Mutlu annemi çağır mutlu.

  Kardeş Türkçe öğretmenin arda mıydı?
  4 ... cibili cibili
 • 200 tl ile bim den alınabilecekler

  31.
  petrol şirketleriyle kapışabilecek ve çoğunu ciroda geçebilecen bir şirketin hissesini alırız ehi ehi esprileri gerçekten çok komik.
  ... cibili cibili
 • okuduğun üniversiteyi söylemeden anlat

  162.
  Orta anadoluda bir dağ var böyle büyük bir şey hah adı o.
  2 ... cibili cibili
 • halk tarafından abartılmış kişiler

  5.
  Yıldız tilbe. Müzik zevki kişiden kişiye değişir. Ben dinlemem dinleyene de saygım vardır da sağda solda vay ciğerimi söktün vay içim parçalandı vay sezen aksuyla barışmış bana ne amk yeter da.
  4 ... cibili cibili
 • league of legends

  2581.
  Güncelleme yapılır. Dereceli seri maçına girilir. Tam oyun yüklenecekken dosyalarda hata bulur amk oyunu. Oyuna başladığımda karşımda 5. Seviye olmuş ve 3 kill almış zed vardı. Allah belanı versin riot. Allah belanı versin.
  4 ... cibili cibili
 • sony xperia xa vs htc m9

  4.
  aralarında m9 alır ama ikisi de alınmaz.
  ... cibili cibili
 • total war attila

  99.
  Bugün vikings dizisinin beş bölümünü izledim. Viking zulmüne dayanamayıp Hemen açtım total war Attila age of charlamagne i. Oyunda olmasına rağmen custom battle da wessex krallığı yoktu ama mercia krallığını alıp vikinglerle savaş ayarladım hem de York şehrinde. Dedim şimdi siktim sizi amına kodumun barbarları. Gel gör ki bu vikinglere(dan krallığı) bir birim vermişler berserker diye. Abovvv o ney lan. önden düz piyadeyle arkadan da atlılarla dalıyorum hala uzun sürdükçe savaş benim birimler kaybetmeye başlıyor ki benim birimler de en iyilerinden. En son 5 tane berserker askerine karşı 30 askerlik bir birimle saldırdım, yakından izledim. Sanki game of thrones sir Arthur dayne amk her biri 30 askeri piç ettiler sadece bir kayıpla. Çıktım savaştan onu görünce.
  3 ... cibili cibili
 • vikings

  763.
  --spoiler--
  5 bölüm birden izledim ve 5. Sezonun yedinci bölümü dahil izlemiş bulundum. Biraz saçmalamaya başlamış dizi. O gıcık ivar savaşın ortasında yalnız kalıyor millet korkuyor öldürmüyor falan. Türk dizisi izliyorum sandım bir an amk. Hele savaşın ortasında ivar ın bağırıp savaşı durduruşu acayip komikti. Adamlar inatla mı yapıyor bilmiyorum ama ragnar ın o tavırları bakışları başka oyuncuya gitmiyor birader zorlamayın işte. Piskopos heahmund karakteri çok sağlam duruyor ama yeni athelstan olmaz umarım. Harald ın karısı da nasıl kraliçe lan? Bir haber yollayım derken balıkçılara düzdürdü kendini swh. genel olarak aksiyonu bol olduğu için son sezonda ragnar ve ecbert gibi iki mükemmel oyuncunun eksikliği telafi edebildi. Floki de komünist oldu herhalde. Bir de York şehrinin altına saklanıp saldırma muhabbeti ne kadar salakçaydı öyle? Lan sen yerin altından çıkana kadar her çukurun başında ikişer asker katliam yapar 2 kişi çıkamaz yukarı ama tabii ki vikingler süper kahraman Über savaşçı oldukları için bunlar mühim değil.
  --spoiler--
  4 ... cibili cibili
 • ingiltere nin tineriyle meşhur everton şehri

  8.
  Everton şehir değil liverpool şehrinin takımı diyecektim ki herkes yazmış amk. Genel kültür akıyor sözlükten. Bunları görmek gurur verici.
  4 ... cibili cibili
 • iyi niyetli üçüncü kişi

  15.
  Türlü çakallıkların, hilelerin, düzenbazlıkların döndüğü ortama bodoslama dalan bir bok bilmeyen salak yıkık orospu çocuğudur. Bu girdiği zaman işler çığırından çıkar.
  3 ... cibili cibili
 • sıçtın mavisi

  254.
  sıçtın mavisi

  Sisten gözükmese de mavi herhalde.
  5 ... cibili cibili
 • alttan 15 tane dersi olan üniversite öğrencisi

  16.
  Kardeş bu alttan olmuyor yalnız sen 2 seneyi komple bırakmışsın.
  1 ... cibili cibili
 • en iyi parası olan işler

  2.
  Merkezi yerde oturmayanlar ölsün. Evet.
  2 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum