• 17 haziran 2018 almanya meksika maçı

  12.
  Meksika çok güzel top oynuyor. isveç çıkamaz bu gruptan.
  4 ... cibili cibili
 • oğuzhan uğur

  370.
  Son Binali Yıldırım videosuyla sağlam linç yiyen adam. Bence bu kadar ağır lafları haketmiyor. Savunduğumdan değil bu adam bu zamana kadar olmayan bir şeyi yapıyor, liderleri ve lider olmasa da şu anki başbakanı programına konuk ediyor. Bunu da sadece youtuber olarak yapıyor. Bayağı bildiğimiz youtuber. Bazı insanlar tüm ülkeyi sadece muhalif oldukları sosyal platformlardan ibaret sanarak iktidarı temsilen gelen kişiye ana bacı sövmesini bekliyor. Bu eleştirilerden önce adamın bu seçim özel programlarının hepsini izlemek gerek. Dikkat ederseniz hepsiyle gayet güzel bir havada olumlu şekilde muhabbet dönüyor hiç gerilen bir ortam yok. Yine dikkat ederseniz sorular çok sıkıştırıcı değil. Meral Akşener zaten fetö muhabbetinde temiz olduğunu söylemek istiyor açıklamak istiyor o da bunu soruyor. Karamollaoğluna Sivas olaylarını, Atatürk hakkındaki görüşünü vs soruyor neden? Çünkü adam bunu samimi bir muhabbet havasında anlatmak, açıklamak istiyor. Yıldırıma ithalat muhabbetini kanal istanbulu soruyor neden? Çünkü bazı rakam abartmalarının veya projelerin esas işlevinin anlatılmasına ihtiyaç var. Merale bazı vaatlerinin saçma ya da kaçık olduğunu söylemiyor. Binaliye e tamam yapıyorsun da neden tüm ihaleler aynı firmalarda diye, 1 martı getiren sizdiniz ne reddetmesi diye sormuyor.

  Bu siyasiler için güzel bir şans. Samimi bir ortamda meramını rahatça anlatıyor. Oğuzhan da daha çok popüler oluyor win-win.

  Lakin bu adamın yaptığı büyük iş. Youtuberlıkla buraya geldi, yolu açtı. Bu ilk. Umalım ki ileride oluşacak seçimlerde vs siyasiler halka daha çok kulak versin, vermek zorunda kalsın sosyal medya aracılığıyla. Yeni formatlar türesin, yeni isimler çıksın işte o zaman sorularla siyasileri zorlayacak sıkıştıracak kişiler de ortamlar da çıkar.
  8 ... cibili cibili
 • pubg kaldırmayan pc de fortnite oynamak

  3.
  işte aradığım siyaset. Soruna yönelik çözüm önerisi.
  ... cibili cibili
 • ailen yanındaysa zaten bayramdır

  5.
  Efsane replik.
  1 -1 ... cibili cibili
 • cadillac

  46.
  Bunun klasiklerinin görüntüleri gerçekten mükemmel de restorasyon dünya para onu geçtim bunu yürütmesi de dünya para. Ha çok param olsa hiç lüks araçla falan uğraşmaz bunlardan bir galeri oluştururdum kendime. Ufak da bir atölye tamirat için.
  ... cibili cibili
 • yazarların maaşları

  71.
  475. Yetmiyor.
  ... cibili cibili
 • oruç

  313.
  Ulan bu ramazan içinde bugün tutayım bari deyip niyet ettim. Peder çıktı iş var dedi 8. Kata koltuk takımı çıkardık müşterinin eskisini de indirdik. Allam çok üzgünüm ama ben bu orucu bozmak zorundayım deyip gidip gizlice tuvaletten su içtim.

  Zor ibadet gerçekten fazla zor. Şimdi evde sabah 6ya kadar pc başında olup da öğlen 4te uyanan tipler laf edecek ama işiniz zorsa oruç size zehir oluyor resmen.
  2 ... cibili cibili
 • yaz okulu

  363.
  Ne hocan yaz okulu mu açtı? Boku yedin çünkü o dersten kimse geçemez artık. Hepiniz sike sike o yaz okulunu alacak ve hocanızın arabasını yenileyeceksiniz. Malum dolar falan arttı adam nasıl yenilesin?

  Orospu çocukluğu içeren okul.
  2 ... cibili cibili
 • oğuzhan uğur

  346.
  Adam bir anda nasıl parladı hayret. Budabi TV zamanlarını hatırlıyorum kimse tanımaz bilmezdi o zamanlar şimdi popüler oldu e popülerlik de iticiliği beraberinde getiriyor buna şüphe yok zaten. Neyse öyle patladı ki siyasi liderleri konuk alıyor adam. Çünkü oldukça büyük bir genç topluluğuna hitap eden biri. Temel karamollaoğlunu konuk almış az önce izledim. Adam baya güzel sorular hazırlamış temel amca da güzel samimi cevaplar vermiş. Diğer liderleri de bayağı merak ettim şimdiden.
  4 ... cibili cibili
 • 2 nci dünya savaşından sonra almanya vs türkiye

  8.
  Olayı sadece Türkiye bazına indirgemek cahilliktir. Almanlar kendisini yenen devletleri de şimdi ekonomik güç anlamında donunda sallar. Ayrıca bu işler temelden başlar. Adamlar sıfırdan başlamadı. Zaten ikinci dünya savaşı sırasında da dünyanın sanayi deviydi savaştan sonra para ve insan sıkıntısı çekse de yine oturmuş bir sanayi düzenleri vardı. Aynı şey japonya için de geçerli. Bak rusyaya o gün almanları tepelediler ama ekonomileri hala petrol doğalgaza bağlı.
  1 ... cibili cibili
 • okulun uzaması

  33.
  insanı gerim gerim geren tehlikedir benim için. Hayvani bir ders yüküyle rezil vizelerle uğraşıyorum ve şu an hayattan tek beklentim seneye uzadı psikolojisiyle girmemek. Köpek gibi çalıştığım dersten kalıp öylesine baktığım dersten iyi not almak vs cidden insan yıpranıyor yahu. Geriye 9 finalim kaldı ve şu an kanser olduğumu öğrensem finaller bitsin de belki birkaçını daha veririm diye memlekete dönmem. O duruma geldim.
  2 ... cibili cibili
 • filmleri altyazılı izlemeyi seven tip

  107.
  Jason statham aksiyon filmlerini dublajla izleyen kimselerin laf attığı asil tiptir. illa ingilizce olmasına gerek yok. Misal der untergang filminde Bruno ganz ın o çıldırışını almancadan başka hiçbir dille veremezsin.
  2 ... cibili cibili
 • benimhalaumudumvar

  2.
  Yetmedi mi sence?
  4 ... cibili cibili
 • kol saati

  87.
  Takmadan çıplak hissettiğim aksesuar. illa kolumda o saat bulunacak. Esas işlevini kaybetti görüşüne katılmıyorum. tamam telefon var ama cepten çıkar geri koy falan ne gerek var kolundan bak işte. Şu aralar Deri kordon terletiyor güzel bir nato kayış düşünüyorum ama sınavlar çıkıp dolanmama fırsat vermiyor.
  1 ... cibili cibili
 • lgs 2018

  7.
  Yahu ne uzun muhabbet etmişsiniz. Sınavın zor olması eleyicilik yönünden her türlü iyidir. ZOR ama yalın olsun saçma bir beklenti zaten adam orada senin stres baskı altında okuduğunu ne kadar anladığını da ölçüyor. Geçtiğimiz yıllarda teogta önüne gelenin fullediği sınavlardansa böyle sınavlar liselere kalite yönünden daha katkılı olur. 13 yaşındaki çocuklara da salak muamelesi yapmayı bırakın derim.
  5 ... cibili cibili
 • masa lambası

  14.
  Ders çalışmamı çok ama çok etkileyen lamba. Eldeki cortlayınca bir süre normal oda ışığında çalışmaya çalıştım ama yok olmuyor. Her şeyden önce ışık arkadan vurunca kafadan ofsayt zaten. Masa da kitaplıklı yani çevirme imkanım yok. Bugün mecbur gittim biraz dandik de olsa bir tane aldım. Işık sadece masaya vurmalı. Diğer bölgeler de karanlıkta kalmalı ki ben oraya adam gibi odaklanayım.
  ... cibili cibili
 • 18650 pil

  6.
  Bazı medikal ürünlerde ve elektronik sigaralarda kullanılır. Yüksek kapasiteli ve doldurulabilir bir pildir. Elektronik sigaralar patlamaz bu pil patlar. (dahili pilli cihazlar hariç) eğer elektronik sigara için kullanacaksanız sizin için önemli olan değer mah değil pilin amperidir. 10 amperlik pille yüksek wattta ciğer çekim yapmaya çalışıp da vay efendim niye çenemi elime aldım demeyin araştırın ve size uygun amper değerine sahip pil alın.
  1 ... cibili cibili
 • emin karadayı

  1.
  Youtube da dolanırken metroda söylediği türkülere denk geldim. Herif baya baya güzel söylüyor. Kaldı ki hiçbir ekipman olmadan çıplak sesle iyi bir etki bırakabilmek hem çok zor iş hem de sağlam özgüven gerektiren bir şey helal valla ne diyelim.
  1 ... cibili cibili
 • tiger1

  1.
  Erwin rommel çölde imkansızlıklar içinde elinde tank kalmayınca aslen uçaksavar olan yüksek isabetli 88lik topları ingilizlere karşı kullanmış ve ciddi başarı kazanmıştır. Daha sonra almanlar 88lik top taşıyan bir tank yapmayı düşünüp bu devasa makineyi yaratmıştır. O zamanda kadar tanklar bu büyüklükteki topları kullanmıyorlardı. Bu tank aynı zamanda 102 milimlik ön zırha sahipti ki üretildiğinde bunu önden delecek babayiğit yoktu. Zaten Tiger1 tankında optikler de çok başarılı olduğundan bu tanklar uzaktan katliam yapabiliyorlardı. Lakin ki üretildiği dönemde naziler petrol ve ham madde sıkıntısı çekiyorlardı. Savaşta başta kazanma taktikleri olan Yıldırım savaşı taktiğine tamamen ters bir tanktı. doğuda t34lere daha yüksek kalibreli toplar takılması, is serisi tankların üretimi ve karınca sürüsü gibi gelmeleri naziler için sonun habercisiydi. 10 tane t34 de vursa 20 tanesi daha peşinden geliyordu. Ayrıca düz zırha sahip olması resmen kaynak israfıydı. Ha batı cephesinde Amerikalıların kabusu olmuştur gördükleri yerde hava desteği istemişlerdir ama çok üstün hava güçleri sayesinde de üstesinden geldiler. Bunun yerine panther üretmek çok çok daha mantıklı bir tercih olurdu. Bunun ikinci nesli yani Tiger 2 tam anlamıyla mükemmel bir tanktır fakat o da savaşın resmen sonunda çıkmış ve hava bombardımanlarından gözünü açamamıştır.
  1 ... cibili cibili
 • kol saati inceleme videoları izlemek

  3.
  Muhtemelen alamayacağımız saatleri izlediğimiz videolardır. Doların durumu malum.
  1 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum