• kol saati

  123.
  Takmadan çıplak hissettiğim aksesuar. illa kolumda o saat bulunacak. Esas işlevini kaybetti görüşüne katılmıyorum. tamam telefon var ama cepten çıkar geri koy falan ne gerek var kolundan bak işte. Şu aralar Deri kordon terletiyor güzel bir nato kayış düşünüyorum ama sınavlar çıkıp dolanmama fırsat vermiyor.
  1 ... cibili cibili
 • lgs 2018

  7.
  Yahu ne uzun muhabbet etmişsiniz. Sınavın zor olması eleyicilik yönünden her türlü iyidir. ZOR ama yalın olsun saçma bir beklenti zaten adam orada senin stres baskı altında okuduğunu ne kadar anladığını da ölçüyor. Geçtiğimiz yıllarda teogta önüne gelenin fullediği sınavlardansa böyle sınavlar liselere kalite yönünden daha katkılı olur. 13 yaşındaki çocuklara da salak muamelesi yapmayı bırakın derim.
  5 ... cibili cibili
 • masa lambası

  24.
  Ders çalışmamı çok ama çok etkileyen lamba. Eldeki cortlayınca bir süre normal oda ışığında çalışmaya çalıştım ama yok olmuyor. Her şeyden önce ışık arkadan vurunca kafadan ofsayt zaten. Masa da kitaplıklı yani çevirme imkanım yok. Bugün mecbur gittim biraz dandik de olsa bir tane aldım. Işık sadece masaya vurmalı. Diğer bölgeler de karanlıkta kalmalı ki ben oraya adam gibi odaklanayım.
  ... cibili cibili
 • 18650 pil

  6.
  Bazı medikal ürünlerde ve elektronik sigaralarda kullanılır. Yüksek kapasiteli ve doldurulabilir bir pildir. Elektronik sigaralar patlamaz bu pil patlar. (dahili pilli cihazlar hariç) eğer elektronik sigara için kullanacaksanız sizin için önemli olan değer mah değil pilin amperidir. 10 amperlik pille yüksek wattta ciğer çekim yapmaya çalışıp da vay efendim niye çenemi elime aldım demeyin araştırın ve size uygun amper değerine sahip pil alın.
  1 ... cibili cibili
 • emin karadayı

  1.
  Youtube da dolanırken metroda söylediği türkülere denk geldim. Herif baya baya güzel söylüyor. Kaldı ki hiçbir ekipman olmadan çıplak sesle iyi bir etki bırakabilmek hem çok zor iş hem de sağlam özgüven gerektiren bir şey helal valla ne diyelim.
  1 ... cibili cibili
 • tiger1

  1.
  Erwin rommel çölde imkansızlıklar içinde elinde tank kalmayınca aslen uçaksavar olan yüksek isabetli 88lik topları ingilizlere karşı kullanmış ve ciddi başarı kazanmıştır. Daha sonra almanlar 88lik top taşıyan bir tank yapmayı düşünüp bu devasa makineyi yaratmıştır. O zamanda kadar tanklar bu büyüklükteki topları kullanmıyorlardı. Bu tank aynı zamanda 102 milimlik ön zırha sahipti ki üretildiğinde bunu önden delecek babayiğit yoktu. Zaten Tiger1 tankında optikler de çok başarılı olduğundan bu tanklar uzaktan katliam yapabiliyorlardı. Lakin ki üretildiği dönemde naziler petrol ve ham madde sıkıntısı çekiyorlardı. Savaşta başta kazanma taktikleri olan Yıldırım savaşı taktiğine tamamen ters bir tanktı. doğuda t34lere daha yüksek kalibreli toplar takılması, is serisi tankların üretimi ve karınca sürüsü gibi gelmeleri naziler için sonun habercisiydi. 10 tane t34 de vursa 20 tanesi daha peşinden geliyordu. Ayrıca düz zırha sahip olması resmen kaynak israfıydı. Ha batı cephesinde Amerikalıların kabusu olmuştur gördükleri yerde hava desteği istemişlerdir ama çok üstün hava güçleri sayesinde de üstesinden geldiler. Bunun yerine panther üretmek çok çok daha mantıklı bir tercih olurdu. Bunun ikinci nesli yani Tiger 2 tam anlamıyla mükemmel bir tanktır fakat o da savaşın resmen sonunda çıkmış ve hava bombardımanlarından gözünü açamamıştır.
  1 ... cibili cibili
 • kol saati inceleme videoları izlemek

  3.
  Muhtemelen alamayacağımız saatleri izlediğimiz videolardır. Doların durumu malum.
  1 ... cibili cibili
 • ince görün

  2.
  Bilardo oynarken kafa siken adam sözü.
  1 ... cibili cibili
 • pastırma

  119.
  Hayalim bundan böyle kol gibi bir parça alıp ısıra ısıra yemek. Çok param olunca yapacam bunu. Şimdilik 100 gr 100 gr gömüyoruz.
  3 ... cibili cibili
 • ronaldo gole giderken sahaya atlayan çomar

  4.
  Lan adam koca maçta bir kez pozisyona girdi onda da taraftar girdi sahaya.
  ... cibili cibili
 • sergio ramos

  440.
  Orospu çocuğu adamın kolunu sıkıştırıp attı lan hakem de kör amına kodumun salağı görmüyor.
  ... cibili cibili
 • liverpoolmlt

  107.
  Bugün burada olacaktın be.

  Uzun zamandır entry girmeyen kaliteli futbol yorumcusu bir yazar.
  1 ... cibili cibili
 • ezhel

  95.
  TCK madde 190 fıkra 2: uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendiren veya bu nitelikte yayın yapan kişi 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  Aslına bakarsanız kanun açık olay da net. Ha şarkı sözü yüzünden hapis cezası kulağa çok ağır ve özgürlük karşıtı geliyor bunda da hemen herkes hemfikir. Lakin bu adam gerçekten uyuşturucuya özendiriyor.
  yea ben dinliyorum ama içmiyorum kendi iradem var bi kerem diyen dalyarak sen etkilenmiyorsun zaten ama lisede bunu dinleyen çocuk yha ot ağbi aynen moruq diyor. Popüler kültür dediğimiz bokta özellikle kişiliği oturmamış ergenler kendisine dayatılanı yaşıyor.
  Hee ot ne ölçüde zararlı? Yasak olması mantıklı mı gerçekten? Bu çok ayrı konu.
  Eğer uyuşturucuya savaş açılacaksa da işe her köşe başında duran hiç kullanmayan vatandaşların bile bildiği torbacıları toplayarak ve bunların bir büyüğü sonra bir büyüğü diyerek esas büyük satıcıların enselenmesi gerekiyor. Yoksa ezheli alsan ne almasan ne?
  11 ... cibili cibili
 • mafia 2

  197.
  Yine youtubeda dolanırken introsu karşıma çıktı finale çalışırken oturdum bir saat mafia 2 videosu izledim dayanamıyorum. Oyuna genel olarak bakınca senaryo açısından mafia 1 ile kıyaslanamaz mafia 1 senaryo hikaye anlamında benim gördüğüm en sağlam oyun. Ha mafia 2de de senaryo leş değil çok iyi ama birincisi bu konuda aşmış bir vaziyette. Mafia 2 daha iyi grafikleri, o dönemi mükemmel yansıtması, müzikleri, şehir, arabaları her şeyiyle mest ediyor insanı. mükemmel retro havasıyla oyuncuyu kendisine bağlıyor. Sinematiklerin çok ve uzun olması sanki bu bir oyun değil bir film ve oyuncu bu filmin başrol oyuncusu havası veriyor. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

  Şimdi sigaramı yaktım masa lambası ışığında aile albümünü karıştırıyorum evet.
  2 ... cibili cibili
 • hakan canbazoğlu

  5.
  Muslera vol 2.
  1 -1 ... cibili cibili
 • sahibinden com da 105 milyon dolara satılan yalı

  17.
  105 milyon dolara yalı satıyor 5 fotoğraf koymuş. Onu da Google görsellerden bulmuşlar gibi duruyor.
  2 ... cibili cibili
 • westworld

  229.
  4. Bölümü ikinci sezonun en iyi bölümüydü.
  --spoiler--
  Dolores ve meave i görmemek mutlu etti vallahi. Ne sıkıcı karakterler ya.
  Delos un olduğu sahneler mükemmeldi. Hele William ın yaşlı hali ile karşılaşması; kızının, karısının oğlunun ölümüne tepkileri. Yarı insan yarı host muhabbeti delosta başarısız oldu ama parkta bir tane daha var dediler acaba o kim? Onu geçtim lan delosun bilinci zaten yine onun kopyası bedende oradayken şirketin abernathy ile derdi ne? Şirketin ceosundan daha değerli ne olabilir? Williamın kızı hikayeye ne katacak?
  Ulan adamlar bir bölümde 3 cevap verip 10 soru sorduruyorlar ama yine de seviyorum bu diziyi.
  --spoiler--
  -1 ... cibili cibili
 • poolday

  1.
  Keyif haritasıdır oynayamayanlar bok atar. Pompalıyla burada ilah olabilirsiniz.
  1 ... cibili cibili
 • 1 5 iskender

  7.
  Uplamayın lan oruç değilim karnım acıktı.
  ... cibili cibili
 • erkek öğrenci evi mutfağı

  9.
  Ben burada pislik göremiyorum. iki tane bulaşık var alt tarafı.
  1 -1 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum