• dünyanın en iyi üçlüsü

  86.
  Chiellini bonucci barzagli.
  9 ... cibili cibili
 • porçöz

  17.
  Olum bu ney lan. Banyoyu bununla temizledik. Temizlerken zaten o keskin kokudan ebem ağladı. Çıktım dışarıya az sonra bir sigara içtim ciğerim paramparça şu an. Temizlik diye diye kimyasallara ölüyoruz da bunları solumakla günde 7 paket Maltepe içmek arasında bence fark yok.
  2 ... cibili cibili
 • n11 com

  177.
  Son derece başarılı bulduğum e ticaret sitesi. Çalışma koltuğumun yıldız ayağını kırmıştım buradan yıldız ayak+tekerlek sipariş ettim bir mağazadan. Evime geldiğinde evde değildim şube de ters evime. her neyse gittim aldım geldim bir açtım tekerlekler yok. iade için gitmeye üşendim. Bir yandan kendi kendime söylenirken sadece yorum atmıştım tekerlekler gelmedi diye. Ne müşteri temsilcisine şikayet ettim ne de mağazaya tekerleklerimi ver dedim. 15 dk sonra çat aradı n11 tekerlekler size ulaşmadı mı yorumunuzu gördük mağazayla görüştük size tekerlekleri yollayacaklar falan dediler teşekkür ettim 2 gün sonra tekerlekler de elime ulaştı. Adamlara hiçbir kanıt sunmadığım arayıp şikayet bile etmediğim halde bunu yaptılar. Daha önce bir sürü alışverişim ve iadelerim de oldu hiç sorun yaşamadım. Bence gayet başarılılar.
  1 -1 ... cibili cibili
 • real madrid

  1586.
  Her yıl clde tam elenme ihtimalleri doğduğu anda hakem hatalı karar veriyor ve bu da hep real Madrid lehine veriyor ne hikmetse. iş artık resmi olarak tiyatroya döndü. Geçen sene bayerne de yaptılar. Sir ün son yılında Cüneyt Çakır naniye haksız kırmızı verdi real yine çıktı üst tura. Yeter da amına koyım.
  3 -1 ... cibili cibili
 • 11 nisan 2018 real madrid juventus maçı

  10.
  Allahım goooooool.
  ... cibili cibili
 • 10 nisan 2018 manchester city liverpool fc maçı

  19.
  Ne city i ne de pep i gram sevmem ama doğrandılar resmen.
  ... cibili cibili
 • 10 nisan 2018 roma barcelona maçı

  30.
  Getirin ordan barcama bir osasuna.
  6 -1 ... cibili cibili
 • yeni kimlik kartları

  66.
  Almak için anasının şeyi gibi sıra olan hede. Adam boş dururken alayım diye geldim diyor saatlerce sıra bekliyor. Hiç mi işin gücün yok lan? Kimliği kaybettim hemen çıkarayım diye geldim ama 160-170 bin nüfuslu ilçede nüfus müdürlüğünde adım atacak yer yok. güncel işlemden 200 sıra sonrasına sıra veriyor makine.
  -1 ... cibili cibili
 • en kötü müzik türü

  3.
  Kötü yapılan müzik türüdür. Dinlediği tek rapper seda tripkolik olan ve dinlediği tek elektronik müzik apaçi şarkısı olan tipler yorum yapmasın mümkünse.
  1 ... cibili cibili
 • trendyol

  147.
  Kendini uyanık sanan site. Bir güneş gözlüğü aldım buradan mustang marka. Gözlük şimdi geldi ürün aynı fakat sapı rengarenk değişik bir şey. Bunu ben yanlışlıkla yaptıklarını sanmıyorum. Farkındalar ama müşteri uğraşmaz da alırsa alır mantığıyla yapıldığına kalıbımı basarım.
  Bugün ne lan bu çektiğim. iyi ki doğmuşum harbi.
  -1 ... cibili cibili
 • cüzdanı kaybetmek

  17.
  Yaklaşık bir saat önce yaptığım mallık abidesi eylem. O değil tüm para cüzdandaydı. 3 adet kredi kartı, ehliyet, şehir içi ulaşım kartı ve nüfus cüzdanı da tabi ki içindeydi. 1 saattir hatırladığım tüm yerleri tekrar dolaştım didik didik ettim yetmedi telefonla arayıp bir daha ettirdim arkadaşlara ama yok. Tüpü açıp uyumak istiyorum şu an.
  3 ... cibili cibili
 • war thunder

  90.
  Kör orospu çocuğundan geçilmeyen oyun. Yemin ediyorum azıcık iq ya azıcık ya.. Bir bölgeyi tek başıma alıp savunuyorum sadece ben varım orada. Oh dedim ya oyun bizde çünkü 6 tank vurdum tek başıma bizim takım tamamen diğer bölgelere gitmişlerdi. Ulan bir kere öldüm bir baktım bizim takımı sikmişler base i kuşatıp doğanı indiriyorlar. Adam 6.7 puanlık oyuna girip 2.7lik tankıyla avel avel dolanıyor.
  1 -1 ... cibili cibili
 • cristiano ronaldo nun juventus a attığı gol

  28.
  Yok her yerde röveşata atılıyormuş da sıradan golmüş de. He amk he. Öncelikle golü nerede kime atıyorsun? Dünyanın sayılı savunma oyuncularına sahip ve çok sağlam kalecisi olan takıma bu golü atmakla cem canlı, haydarlı takımlara atmak sizin gözünüzde aynıysa bir şey demiyorum. Avrupada juventus u tutan biri olarak ayakta alkışladım.
  2 -1 ... cibili cibili
 • wir wollen nicht lügen und wollen nicht schwindeln

  2.
  Porçayı izleyen gelmiş. Evet.
  ... cibili cibili
 • cübbelinin müridine laf anlatmak

  3.
  Hiç belli olmuyor. Bu adamın cemaatinde hoca olup şimdi hıristiyan olan adam biliyorum.
  ... cibili cibili
 • iranla neden i ttifak kurmadık

  1.
  Neden dünya barışı yok? Gibi bir soru.
  1 ... cibili cibili
 • dayak yiyen kadın görseniz napardınız

  52.
  Bununla ilgili bir haber görmüştüm. Haber linki falan veremem şu an arayıp ama haberi izledim hala aklımda. Adam sevgilisiyle sokak ortasında tartışıp kadını dövmeye başlıyor. Olayı gören bir esnaf adama müdahale ediyor ve o da ne kadın kendisine yardıma gelen adama çıkışıyor sen kim oluyorsun diye. Arbede esnasında kadını döven herif bıçağı çıkarıp saplıyor karışan esnafa ve adam ölüyor.

  Yani diyeceğim o ki önce kavga eden tiplere bakarım. Sorunlu tiplere benziyorlarsa Çok da umrumda olmaz geçer giderim.
  ... cibili cibili
 • silgi yiyen kadın güzelliği

  11.
  Düşüyor mu birader aydınlatın ona göre bişiy deniycem.
  ... cibili cibili
 • sigara aldırılmaya gönderilen çocuk

  26.
  21 yaşına geldik hala aldırıyor babam. Hayır babam diye bir şey demiyorum şimdilik de illa ters mi yapmamız lazım? içiyorsan git al aq.
  3 ... cibili cibili
 • dayı kızıyla evlenilir mi sorunsalı

  8.
  30 - 40 yıl önce olabilir şimdi saçmalık.
  4 -1 ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum