• dolmuşta en arkaya oturup parayı uzatan tip

  1.
  Dayak atılasıdır. Hıyarto kalk adam gibi paranı ver öyle otur. Şını ızıtıbılır mısınız? Ben o pis terli paralara dokunmak zorunda mıyım lan?
  3 -1 ... cibili cibili
 • kim milyoner olmak ister

  2075.
  Böyle izleyip ulan ne mallar var bu yaşlara kadar gelmişler bir de diyerek moral bulduğum yapım.
  1 ... cibili cibili
 • imam hatipliler dünyaya yön veriyor

  18.
  Tabi hiçbiriniz rockfeller ailesinin komple imam hatip mezunu olduğunu bilmiyorsunuz. Cahiller sizi.
  3 ... cibili cibili
 • bear grylls

  310.
  Türkiye bölümünü görene kadar hayranlıkla izlediğim adamdı. Ne oldu türkiyede çekti bir bölüm sadece yediği şeyler dikkatimi çekiyor. Maceracı oldu iyice sadece yiyecekler farklı. Adam karadenizden girip nevşehirden çıktı. Hayır Anadolu bozkırında hayat çok zor deyip bir kayanın altında uyuyor. o bozkır dediği dağın başı gibi gösterdiği yer gündüz turistten geçilmiyor anasını satayım.
  ... cibili cibili
 • en sevdiğin film sorulduğunda söylemelik film

  23.
  Recep ivedik ama birincisi. Sonra ikide falan küfrü azalttılar eski esprileri yoktu derken sonrakileri hepten dandikti. Evet.
  1 -1 ... cibili cibili
 • şu an yazarların okuduğu kitap

  29.
  Grange- kurtlar imparatorluğu.

  Yalnız grange abimizin hayal gücü de sağlammış. Öyle organize bir Türk çetesi falan yok moruk. Olsa olsa dönerci-dürümcü imparatorluğu olur fransadaki türklerin.
  2 ... cibili cibili
 • halı sahada 2 gollüğüne kaleye geçmek

  21.
  2 gollüğüne geçirilen kaleciye güven olmaz. Birisi saat takmalı ve süreli geçilmelidir. Bunların hepsinden önce kaleci baştan ayarlanmalı gerekirse kendisinden para da alınmamalıdır. Gereklilik kipi. Evet.
  1 ... cibili cibili
 • old holborn

  24.
  Daha önceleri golden virginia denemiştim. Şimdiyse bundan biraz topluca sipariş ettim bakalım nasıl çıkacak?
  ... cibili cibili
 • yumurtalı patates yiyenlerin fetöcü olması

  7.
  Geçen sene bir ev arkadaşım vardı. Çocuğun bildiği tek yemek yumurtalı patatesti. Soyadı da gülen hahah. Ama çocuk reisçiydi ya da bizi yiyordu bilemiyorum.
  ... cibili cibili
 • melih gökçek

  3711.
  Adam resmen taşak geçiyor bizle. Herkes heyecanla beklerken müzeden falan bahsetmeye başladı.
  1 -1 ... cibili cibili
 • kavga etmekten korkan erkek

  62.
  Lise 2 ye kadar genelde kavgadan hep çekinirdim. Hoş iri yarı bir çocuktum kolay kolay bana sataşan çıkmazdı. Her neyse ben kavgadan hep tırsardım. Lise ikide üst sınıflarla en yakın arkadaşımın kız mevzusu çıktı ortaya. E ben de patlamak, üzerimdeki pısırıklığı atmak istiyorum. Derken tartışma küfürler falan bunlar bizi okulun bahçesinde sıkıştırdı. Baya 30 40 kişi varlar. Biz de 20 kişi varız ama sağolsun arkadaşlar bir anda 3 adım gerimizde kaldı. Herifler bize sövmeye falan başladı. Dedik dayak kesin bari cevap verelim, ezdirmeyelim kendimizi. Ananızı sikerim laaaan diye saldırdım bunlara. Tabi başta bir şok oldular kaldılar falan. Koşarak üç yumruk salladım üç ayrı kişiye. Sonra kendilerine geldiler. Ulan tekme yumruk yağmur gibi yağıyor.gözümü açamıyorum. Okul saatinde bahçede adamlar bizi dövdüler lan. Dışarıdan da yaşça büyük adam getirmişler zaten. Neyse dayağımızı yedik. Böyle gözün biri görmüyor hafiften de topallıyorum. Yürüyemiyorum bile ama Korkumu sonunda yenmiştim. Sırıtıyorum boş boş. Arkadaşlar bana anlamsız bakıyorlardı sonra onlar da kahkaha atmaya başladı. Yediğim yiyeceğim tek bir dayak. Ki bu hiçbir şey. Yumruğu o zaman vuramayıp gece aklına gelmesi çok daha ağır bir şey bence.
  3 ... cibili cibili
 • ilyas salman

  491.
  Bence de ününü Şener Şene borçlu olan kimse.
  1 ... cibili cibili
 • trollük ahlakı

  5.
  Adam gelip bu başlıkta trollüyor millet de yiyor. Bence sorun Uludağ trollerinde değil. Uludağdaki mal yazarlarda. Evet.
  ... cibili cibili
 • 25 yaşında lol oynayan insan

  4.
  Ev arkadaşımdır. Akşam iki el aram atarız beraber. Üstteki arkadaşa da sonuna kadar katılıyorum. Sanki oyun oynamayanlar atom parçalıyor anasını satayım.
  3 ... cibili cibili
 • dayı olmak

  107.
  An itibariyle eriştiğim sıfat. Dünyalar güzeli bir yeğenim oldu sözlük. Haberi aldım fotoğrafını gördüm ama daha varamadım yanına. Kendi dayılarımdan nefret etmem ama çok da sevmem ne yalan söyleyeyim. herhangi bir akrabadan farkları yok. Ben öyle olmayacağım. Anneee diye ağlamayacak dayııı diye ağlayacak. En sevdiği kişi ben olucam. Eve geldiğimde direk boynuma atlayacak. Çok mutluyum lan.
  1 ... cibili cibili
 • sizi neden işe alalım

  56.
  Onca eleman aldı peder ama birine bile bu soruyu sormadı. Memleketten yürüyor hep. Manisalılar iyi çalışır diyip alıyor lan adam. Vizyon bu yani memleket. Samsunlular kafadan kaybediyor.
  6 ... cibili cibili
 • sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

  1926.
  Düşüyor mu böyle?
  1 ... cibili cibili
 • patates kızartması

  670.
  Ulan çok güzel özene bezene doğradım ettim derken arkadaş telefona tuttu bir baktım yanmış. Yiyecek başka bir şey de yoktu yedim ama bunun yanmışı da insanı hayattan soğutuyor.
  2 -2 ... cibili cibili
 • birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

  437.
  Genelde belli etmem. O da muhtemelen anlamaz.
  2 ... cibili cibili
 • bisiklet

  501.
  bisiklet
  1 aydır ihmal ettiğim yoldaşım. Biraz masraf çıkaracak gibi ama şu sıralar.
  ... cibili cibili
 • yeni şeyler getiriyorum